Szövetségi fórum átalakítás

DeletedUser9302

Vendég
Összefoglaló
A szövetségi fórum átalakítása.

Jelenlegi állapot

Nincs bevezetve.

Leírás
Sok helyen látom, hogy a fórumok áttekinthetetlenek és kevés a hely a fenti sávon. Ez néha már káoszérzetet ad és már első benyomásra elmegy a kedved az egésztől.
Ezért szeretném ha áttekinthetőbb lenne.

Visszaélések megelőzése
Nem hiszem, hogy visszalehet élni vele.

Vázlatrajzok
Fórum.JPGűűúű.jpg

Érvelés
Könnyebb áttekinthetőség

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Remélem!
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem
 

DeletedUser9302

Vendég
És ha kérdésed van akkor kérdezz és ne azt írd hogy hülyeség meg stb.
Az 1. képen a megosztások fület lent csak a vezető látja ő mondhatja meg mint normál tag láthatod-e kikkel vannak megosztva a fórumok.
A 2-on az Áttekintés az visszalépésként szolgál az 1. kép fórumaihoz.
A Fórum szerkesztést nem szeretném átalakítani.
 

DeletedUser9344

Vendég
Egyszerűbb nem lenne, de legalább nem lógnának ki azok a **** fórumfülek a sorból... :D

Az ötlet önmagában nem rossz, de már léteznek hasonlók az angol fórumon, és van köztük jobban kivitelezett ennél.
 

DeletedUser9302

Vendég
És ez mivel könyebben áttekinthető mint a mostani? Szerintem semmivel.


Szóval kéred a többiek véleményét, viszont ha valakinek nem tetszik az nem írhatja meg?

Miért rövidítetted le az idézetet?
Akkor választ kaphattál volna.
Mármint arra, hogy mire gondoltam a véleményekről.
Természetesen én kritikákat is várom csak arra akartam célozni, hogy ne azért ítéljétek meg mert valamit nem értetek.
Szerintem azért áttekinthetőbb, mert nem fent van összezsúfolva.
 

DeletedUser9302

Vendég
Egyszerűbb nem lenne, de legalább nem lógnának ki azok a **** fórumfülek a sorból... :D

Az ötlet önmagában nem rossz, de már léteznek hasonlók az angol fórumon, és van köztük jobban kivitelezett ennél.

Erről nem tudtam, de ez itt a magyar fórum, azért semmi sincs veszve, ha valaki itt egy jobb vázlatrajzot tud csinálni.
 

DeletedUser

Vendég
Miért rövidítetted le az idézetet?
Akkor választ kaphattál volna.


Mivel én veled ellentétben probálok vigyázni a fórum kinézetére. (fölöslegesen nem írok 2 hsz.-t egymás után, van hsz módositásra lehetőség, nem idézek ki mindent, csak amire reagálok)
 

DeletedUser8461

Vendég
Szerintem is jó a fórum, ahogy van. Amennyiben lehetőség van, a dolgokat a lehető legegyszerűbb formájukban meg kell tartani.
 

DeletedUser9302

Vendég
Az ötlet arra szolgált volna, hogy ne oda fel sűrítsék össze a fórumokat.
Így könnyebb lenne áttekinteni 10 fórumot, főleg azért, mert a fórum neve nem befojásolja a helyet.



Na mindegy, van még ötletem.
 

DeletedUser9302

Vendég
Ja és annyit, hogy az ötlet a szövetségi fórumokra vonatkozik nem a grepolis fórumra!
 
Fent