Számláló hiba

DeletedUser

Vendég
Üdvözlöm a supportot!

Gondom van a számlálóval mikor farmolok. Odafelé még nincs hiba, de amint az első erőnövelő csapat beér, megbolondulnak a számlálók. De a csapatok normál idő szerint mozognak és frissítés után helyreállnak a számlálók is. Másnál is fennáll ez a hiba? Nálam kb. 3 napja tart.

Világ: Éta
böngésző: Chrome
 

DeletedUser

Vendég
Arra gondolsz, amikor mennek a csapatok és mikor beér városnézetben vagy?

Olyankor nem feltételnül tölt be mindent rendesen (például ha így jön egy támadás, és bejut a foglalóhajó, akkor fehér lesz az oldal és teljesen lefagy) - régi foglalásúnál.

Olyan meg szokott lenni, hogy mielőtt teljesen betölti az oldalt mindenféle számot ír ki egy számláló (pl. építkezésnél)
 

DeletedUser

Vendég
Igen városnézetben vagyok. Jobb oldalt a menetidő számláló zavarodik meg, de nem néha, hanem minden egyes alkalommal. Még akkor is szokott visszaszámolni, mikor már régen beértek a csapatok.
 

DeletedUser

Vendég
Kérlek keress fel minket az Ügyfélszolgálaton keresztül! Ott rendelkezésre állnak a rendszeradatok, amik alapján meg tudjuk vizsgálni a hibát.
 

DeletedUser

Vendég
Leírtam az ügyfélszolgálatnál a problémát. Kérném a moderátort, hogy törölje ezt a témát. Köszönöm.
 

DeletedUser5546

Vendég
Üdvözlöm a supportot!

Gondom van a számlálóval mikor farmolok. Odafelé még nincs hiba, de amint az első erőnövelő csapat beér, megbolondulnak a számlálók. De a csapatok normál idő szerint mozognak és frissítés után helyreállnak a számlálók is. Másnál is fennáll ez a hiba? Nálam kb. 3 napja tart.

Világ: Éta
böngésző: Chrome

Nálam is ugyanez a hiba 2 napja. Össze-vissza mutatnak az órák. Most például a zsákmányoló csapat előbb fordult vissza, mint az erőnövelő, pedig a kettő között volt egy perc különbség induláskor az erőnövelő javára.
világ: Béta
böngésző: IE
 

DeletedUser

Vendég
Nálam az oldal automatikus rendszer általi frissítésnél a számlálót lenullázza, mintha akkor indult volna :D

Íme a képi bizonyíték (ugyanaz a város), az időket kell nézni, a képek elég rossz minőségűek, de a lényeg rajta van :)
A lenullázott számlálás
Valójában.

Mivel nem felelne meg a szabályoknak a kép mérete, így a linkben kellett megadnom :eek:



Bodybence! Véletlenül nem lázadt fel az a falu?!
Mert ha például kardforgató és harci szekér volt a fosztóseregben, a lázadásban otthagyta az összes kardos a fogát, akkor szerintem a harci szekerek sebességével jön vissza a csapat.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser5546

Vendég
Nem, nem lázadt fel a falu és senkim nem hagyta ott a fogát hál' Istennek :). Nem tudom, hogy miért csinálja ezt.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor az egy jó nagy hiba volt!

De lehet veled is az történt, mint velem, hogy a számláló hülyeséget írt kissé, de valójában helyes időben ért vissza a sereg.
 

DeletedUser

Vendég
Leírtam az ügyfélszolgálathoz is a hibát. Elkezdték kivizsgálni, szóval remélhetőleg hamarosan meg is szűnik. Már, nem az ügyfélszolgálat, hanem a hiba. :D
 
Fent