Szállítás

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Tudom , hogy senki se akar más játékot ide hozni ,de 1 kifogásom nekem is lenne: tudom, hogy van piactér, de nem rögtön, és amíg nincs se szövetségen belül (se azon kívül) a hajókkal csak max. katonával tudod támogatni a kicsiket (teszem fel szeretnéd őt támogatni mert pl.: jó barátod) és ugye csak katonával tudod nem pedig katonával + nyersanyaggal pedig szerintem azzal is kéne persze a játék elején megkapsz valamennyi katonát+ valamennyi nyersanyagot. Tehát röviden= kéne valami olyan módszer, amivel (prémium fiók nélkül) tudnál ingyen nyersanyagot küldeni másnak (ha nem valósul meg , hogy mindenkinek, akkor legalább szövetségen belül szeretném ezt elérni). Ide várnék jó és megoldható ötleteket mindenkitől.

Előre is köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Kérdezem mit lehet tenni akkor ha a tanyát 40-esre a maxra fejlesztettem, hogy legyen népességem mert anélkül belehet fejezni végleg a játékot mert ember kell mindenhez néha nem is kevés.Erre utalást a forumban sehol nem találtam. sürgősen kérnék választ ha valaki tudja. Köszönettel Krisztián
 

DeletedUser

Vendég
Semmit. Támadjál velük és akkor meghalnak. Aztán megint lesz helyed a tanyán:)
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent