Sereg áthelyezése

DeletedUser11833

Vendég
Tiszteletem minden kedves régi és új játékosnak!​

Már több mint 7 éve nem játszottam a játékkal,de most újra kedvet kaptam hozzá...)))
Örömmel tapasztaltam,hogy rengeteg új és hasznos fejlesztés került bele a játékba,ami szerintem csak az előnyére vált(kivéve az új fajta foglalási rendszert,mert szerintem irreálisan nagy előnyt ad a védekezőnek,főleg ha egy erős szövetségben van az illető és a felkelés ideje alatt úgy telepakolják a várost,hogy a büdös életben nem lehet onnan kiverni...egyszóval ez nagyon nem jó.)

Szóval a sereg áthelyezésnek az lenne a lényege,hogy tegyük fel van egy városunkban 100 lakosságot kitevő egység...teljesen mindegy,hogy sima vagy mítikus.Egy másik falunkban van 100 szabad népesség vagy több teljesen mindegy.A lényeg érthetően az lenne,hogy azt a 100 egységet át tudnánk csoportosítani egy másik faluba,ahol van megfelelő kapacitású szabad lakosság.Ezzel sokkal hatékonyabb lenne a védekező és tamadó városok felállítása.

Röviden ennyi lenne a lényeg...várom az észrevételeket és a javaslatokat.
 

DeletedUser11520

Vendég
Ebben az nem lenne a jó,hogy esélytelen lenne bárkit is beverni,ha ő pillanatok alatt innen oda rakja az egységeit.Ez főleg az új foglalási rendes világokban lenne nagy probléma.
Képzeld el,hogy látod,mikorra jön a gyarmi,előtte jön sok támadás,teljesen kiüríted a városod,majd 2mpvel a gyarmi csapódása előtt beraksz 350 brimit....
Ha pedig lenne menetidejük,akkor olyan lenne,mint egy sima támogatás.
 
Fent