segitség

DeletedUser

Vendég
hol jelentsem azt be ha a szövetségből a vezér nem enged el és meg fenyeget hogy támad
 

DeletedUser

Vendég
Legyél hű a szövetségedhez. Azzal hogy támadni akar téged semmi rosszat nem tesz. Miket írt? Ha sértő leveleket, akkor support
 

DeletedUser

Vendég
Ha számodra sértő üzenetet kaptál, azt tudod jelenteni felénk és mi kiszabjuk a szükséges szankciókat.

Az üzenetet az üzenet fejlécében található piros felkiáltójeles levél ikonnal tudod jelenteni. Ha ráviszed a kurzort megjelenik az Üzenet jelentése felirat.
Az ikonra kattintva egy felugró ablakban egy rövid üzenet kíséretében tudod nekünk elküldeni az üzenetet elbírálásra.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Lehet, hogy nem ide való a téma, de lehet tudni az új világ paramétereit?

Köszönöm:

Aquarius40
 

DeletedUser

Vendég
Én támogatom a szövetségesem katonákkal, hogy tudom visszahívni őket a városomba? nemtalálom sehol hogy kell :\
 

DeletedUser

Vendég
Kiegészíteném azzal, hogy a "Kívül" fülnél. (ha azt azóta nem változtatták meg) :)
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok!
Lenne egy kérdésem!
Mi az a felkelés???
Azt írja nekem h 10 percen belül felkelés lesz a városomban...csak tudnám h mi az
A segítséget előre is köszönöm :)
Üdv.: Annamarush
 

DeletedUser

Vendég
sziasztok! egy kérdésem volna a szövink indulna az új világban hogy lehetne megoldani hogy ha regiszrálunk közeli szigetekre kerűjűnk ne 10 tengerel odébb! ha valaki tud segiteni nagyon szépen megkösszöném! elöre is kösz!
 

DeletedUser

Vendég
Szeretném megtudni, hogy ha a szigetemen már csak egy városnak kellene,
hogy csatlakozzon Szövetségemhez, de sajnos nem tud mivel hetek óta nem játszik a város tulajdonos.
Mivel Ő nem csatlakozik a szövetségemhez, mert nem is játszik egyáltalán,
így a Világ 7 csodájának egyikét sem tudjuk megépíteni... : )
Pedig már több hetes fenntartáson is volt a város+ felkéréseket is küldtünk neki, de semmi reakció... : )
Hogyan tudom utol érni a játékost, vagy hogyan tudnám végleg elfoglalni a városát ?
Mit tegyek ? A sziget összes város tulajdonosok el vannak keseredve : (
Várom mielőbbi válaszotokat !
Előre is köszönöm...
 
Fent