Segítsetek...!!!!!

DeletedUser

Vendég
Igaz hogy ez nem ide tartozik,de nem találtam olyan menüt ahol ezt megtalálom...:confused:


Amikor megakarok valakit támadni,azt írja ki,hogy NINCS ELÉG EGYSÉG A VÁROSBAN!
És hogy lehet katonákat toborozni,szerezni,mert 5 katonám van,és szeretnék még toborozni....hogy mondjuk legyen 10 katonám....
Meg hajót szerezni,meg lovas katonákat meg lyen harci dolgokat,hogy lehet szerezni??????????

Lécci!!!!Tudnátok a támadási,harci,fegyveres,új város építésre VÁLASZT ADNI???????
 

DeletedUser

Vendég
Nem hinném, hogy túl sokat kellett volna keresgélned.
Ha nem találtad meg, akkor rosszul kerested ;)


Szóval.
Ahhoz, hogy lehessen több katonád fel kell építeni a barakkokat. Arra már nem emlékszem, hányas szintű szenátus és tanya kell hozzá, de ha a szenátusban rámész a pluszgomb-ra, kiír minden épületet, és azt, miből mekkora szint szükséges hozzá.

Alapból csak kardforgatót lehet építeni... ez védekezésben a legerősebb egység, támadásban viszont vajmi keveset ér, ezért kell építened egy akadémiát is ha támadni akarsz.

Ha megvan az akadémia, láthatod, melyik egység kifejlesztéséhez mekkora akadémia szükséges.
Támadni parittyással, lovassal, hoplitával és harci szekérrel érdemes.

Hajóknál szintén szükséges az akadémia, különben nem lehet hadihajód, ami mindenképpen szükséges, mert önmagában nem mész a szállítókkal semmire, illetve későbbi terjeszkedéshez kell majd gyarmatosító hajó is.

Remélem segíteni tudtam ;)
 

DeletedUser

Vendég
Kössz!!!!

Most már többet tudok mint ezelőtt,de most kiprobálom....

Télleg renndes vagy,hogy így elmagyaráztad:)))
 

DeletedUser

Vendég
-

Sziasztok!
NEM,ÉRTEM,képezem,ki,a kardforgatóim,,de,nem,találom,azt,ahol,mutatja,mennyi,van,már.:mad:
 

DeletedUser

Vendég
1.0 világokban a város nézetben jobb oldalt van egy információs panel, ott ki van írva.
2.0-t nem tudom, de szerintem ott is így van.

Meg láthatod a barakkokban is, miből mennyid van (sz.földi egység), illetve a kikötőben (tengeri egység)
 

DeletedUser1598

Vendég
Megint a minden szó után vesszős írásmód...

No: Két helyen is látod, hány kardosod van: Jobb oldalt a képernyőn jelzi az összes egységedet, ott lesz a kardos képén egy szám. Na, annyi kardosod van.

2. lehetőség: kaszárnyára kattintasz, majd ott a kardos képe FÖLÖTT lesz egy szám. AZ mutatja, hogy összesen hány kardosod van.

----------------------------------------------

(Miután leírtam, akkor láttam, Szabobg már válaszoltál...)
 

DeletedUser

Vendég
1.0 világokban a város nézetben jobb oldalt van egy információs panel, ott ki van írva.
2.0-t nem tudom, de szerintem ott is így van.

Meg láthatod a barakkokban is, miből mennyid van (sz.földi egység), illetve a kikötőben (tengeri egység)

Szia!köszönöm.!azt láttam,,pl,van 12 katonám,,,azt,ki jelezte,és azt,is van miliciám,40,, és olvastam,hogy szintemelkedésnél,lehet ujjakat,kapni,,de amikor,kéri,hogy van kiképzésre ,váró,kardforgatóm,akkor ,nyomok,a pipára,és és ír rá,ki,rakja,17 perc,de onnan hova rakja?na mindegy majd idővel,meg találom,,de a szimulátort,egyáltalán,nem,értem,de azt láttam,hogy a felkelést,nem tudtam,leverni,.és a felkelők,kaptak,egy. pipát.én meg ,már,nulla,kardforgatóval,rendelkezem,veszteség.szép,estét,.
 

DeletedUser

Vendég
Talán segít a súgó. (katt a súgó szóra)

De ha mégsem értenéd, elmagyarázom...

KÉP (bocs, nem hozta be a képet, ezért csak linkkel tudom adni) :(

Itt a képen láthatod, ki van jelölve a kardforgató.
Láthatod a képe alatt, hogy +49
>> ez azt jelenti, hogy a jelenlegi nyersanyagaid és szabad népességed 49 kardforgató képzésre elég

A csúszkán a nagy ikon mellett be tudod állítani, mennyi katonát akarsz képezni.

Jobbra láthatod: fa, kő, ezüstpénz, mellettük számok. Ez megmutatja mennyibe kerül a kijelölt számú egység képzése, és zárójelben, hogy mennyibe kerül 1db egység.

Mellette a kék csillagocskák az jelentik, hogy hány áldáspont kell hozzá (normál egységeknél ez mindig 0, csak a mitológiai egységekhez kell)

Az emberkéket ábrázoló ikon megmutatja, hogy hány szabad lakosba kerül a kijelölt egységek képzése, zárójelben, hogy egy egység képzéséhez mennyi szabad lakos szükséges.

Az a kis óra ikon azt mutatja meg, hogy a kijelölt egységeket mennyi idő alatt képzik ki. Zárójelben egy egységre nézve.

Ha például építesz egy kardforgatót, azt a képen látható példa alapján 00:08:41 (8 perc 41 másodperc) alatt képzik ki. Ha ez az idő letelt, akkor megkapod az egy kardforgatót.

Ha egyszerre több egység képzésére adsz ki parancsot, akkor azokat folyamatosan egymás után gyártják le. Ha lejár az össz-képzési időből egy egység képzési ideje megkapsz egy egységet.
A barakkokban azt mutatja, még hány egység képzése van hátra ez összesen (parancsonként) mennyi idő. Illetve az épp képzés alatt álló egység ikonján egy része az el van homályosítva, ami óramutatószerűen tisztul ki, ez mutatja, még kb. mennyi van hátra, hogy legyártsa az aktuális 1db egységet.


Remélem sikerült érhetően elmagyaráznom :D
 
Fent