Segítség

DeletedUser9305

Vendég
Vannak a szigeti küldetések, és ott ha elraktározom azokat hol találom meg?
 

DeletedUser

Vendég
A bal felső sarokban van az áttekintő panel nevezezetű sáv, annak a jobb szélén: Jutalomtár.
 

DeletedUser9302

Vendég
Jutalomtár:

Nem rég vezették be, 10 részből áll, oda "raktározhatod" a szigetikőldetés jutalmait!

5 szabad rész van a többi "fejenként" 50 arany!


Ennyi.
 

DeletedUser9721

Vendég
Üdv!

Nekem lenne pár kérdésem, a harci szellemről nincs sok információ a grepolis súgon, pedig lényeges a napokban vesztettem egy nagyon kis sereg ellen. A következő kérdésem van ezzel kapcsolatban, hogy mikor áll vissza 100%-ra a harci szellem? A másik pedig, hogy miért van az nem szellem városra támadok, nem is millicía ellen, igaz ,hogy bedarálják a nagyon nagy seregem ,de miért nem kapok semmi harcipontot, ha elvesztem a harcot egy csatában??

köszönöm előre is a választ!
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
A harci szellem nem áll vissza 100%-ra, ha nálad kisebbet támadsz, így az egységeid gyengébben harcolnak.
Pl. 140.000 pontod van. Ha megtámadsz egy 12.000 pontú játékost akkor a harci szellemed kb. 54%, de ha letámadsz egy 100.000 pontú játékost akkor a harci szellemed 100%. Tehát a harci szellem akkor változik, ha náladnál sokkal kisebbet támadsz.
Szellemvárosnál a harci szellem nem változi, mivel annak a városnak nincs gazdája. Tehát lehet neked 500.000 pontod is, ha letámadsz egy 500 pontos szellemvárost akkor a harci szellemed 100% marad.
Kapsz harci pontot akkor is, hogy ha a támadást elveszíted, csak azt a jelentésben nem közli a rendszer, de egy kis idő elteltével majd az agóránál meglátod, hogy több a harci pontod. A milíciáért nem jár harci pont.
 

DeletedUser12088

Vendég
Sziasztok,
spury63 vagyok és ma reggel elvettétek a Béke lak városomat. Nem világos számomra, hogy miért? Csak kapcsolódási hiba történt. Ha mód van rá szeretném visszakapni.
Előre is köszönet.
 

DeletedUser12091

Vendég
Sziasztok Hol és hogyan tudom megtalálni régi városomat amit leigáztak? Nincs mentve paraméter..
 
Fent