Scriptek

DeletedUser

Vendég
Csak azért kérdeztem, mert az egyik játékos éppen most csatolt ilyenformán egy jelentést...

Köszönöm a választ:

Aqua
 

DeletedUser

Vendég
Print screen - kivágni a megfelelő területet és feltölteni egy megfelelő tárhelyre.
 

DeletedUser

Vendég
Ez egy lehetséges opció.

Én azért nem ezt használom, mert túl hosszadalmas :(
 

DeletedUser

Vendég
Csak hogy tisztázzuk: Igen, az 1.x világokon működik a Faark's jelentéskészítő. DE a 2.0 világokon NEM.

Ha szeretnéd megmutatni a társaidnak a TELJES jelentést, és nem csak a közzététellel készíthető kivonatosat (avagy szeretnéd, hogy megőrződjön akkor is, ha egyébként törölted a jelentést), akkor a 2.0 világokon ez a megoldás. Ha hosszadalmas, akkor hosszadalmas. DE az egyetlen legális.

(A másik módja ugye szabályszegő és szankció jár érte: ha a társadat beengeded a fiókodba.)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Értem én.

Bocsánat, de szerintem félreértettük egymást.

Én kizárólag 1.x verziójú szerveren (azonbelül is csak alfán) játszom.

Nyilván a 2.x verziónál ezt az opciót használnám, amit te mondasz (illetve a közzététel gombot ahol van), vagy csak szimplán leírom, mi a helyzet (pl. Villám: szabobalazsg városa, tanya 39.).
De ez akkor is hosszadalmas, ez a véleményem.
Persze még mindig jobb mint a semmi :)

A szabályszegő "opciót" pedig elvetem. A szabályokkal tisztában vagyok (legalábbis remélem) és nem kívánok tiltást kapni, ezért ilyet nem teszek.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,

Az előbb néztem meg az oldalt, ahol a scriptek vannak felsorolva. Érdeklődnék, hogy azok közül mindet lehet használni? Vagy csak azokat amik mögé oda van írva, hogy engedélyezett?

A választ előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm az előbbi választ!

Feltettem a grepoTime scriptet, és ott ahol az érkezési időt kellene kiírnia ott ez a szöveg "undefined" jelenik meg. Sajnos egyenlőre még nem jöttem rá, hogy mit kellene még beállítani.

Maga a script az már engedélyezve van.

Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném!
 

DeletedUser

Vendég
Annak idején én is felraktam, de felesleges, mert nem jó semmire
 

DeletedUser

Vendég
Ha csak annyiban több, hogy kiírja az érkezési időt, akkor felesleges.

Azt az alap játék is kiírja.
Ha valaki a dátumot (év-hónap-nap) hiányolja:
- ha másnapra ér be, akkor egyszerű következtetni :)
- ha pedig több mint 24 óra az út, akkor az illető vessen magára! :)
 

DeletedUser

Vendég
nem ír ki semmit csak azt, hogy UNDEFINED amúgy semmire nem jó
 

DeletedUser

Vendég
greasemonkey for chrome

Hol lehet google chrome-nak greasemonkey-t letölteni??
 

DeletedUser

Vendég
Van erre kiegészítő firefox-hoz :)

Ebben a topicban megtalálod (Diplomatientool név alatt).

Ezekhez a scriptekhez, főleg az újakhoz milyen böngésző szükségeltetik és hogyan kell telepíteni, vagy aktivizálni őket?
Mert rákattintok egy script URL-jére, utána a jobb szélen van, hogy INSTALL... Rámegyek és egy csomó html kódot ír ki ahelyett, hogy telepíteni lehetnee, vagy letölteni..
Köszi!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent