Sarc visszavonása

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Udv

Osszefoglalo
Arra gondoltam,hogy egy sarcot vissza lehetne vonni,es az arra kapott nyersanyagot pedig visszaszolgaltatni a falunak!

Jelenlegi allapot
Nincs ilyen a jatekban

Leiras
Eppen amikor nqgyln kellett a nyersi,es a tabletem kicsit hulyeskedett,veletlenul ramentem a nyolc oras sarcra,es majdnem az oruletbe vitt!nagyon fontos lett volna a nyersi,de nem ilyen aron!arra gondoltam,hogy lehetne egy olyan opcio,amivel vissza lehetne vonni pl. az utolso sarcolast!nagyon fontos lenne,mert az ilyen veletlen balesetek eleg nagy kart tudnak okozni.....

Visszaelesek
Evvel max. ugy lehetne visszaelni,hogy amikor beraksz egy sarcot,es kimesz,akkor az ocsed visszavonja :p

Vazlatrajzok
ezt pl. a falvak attekintese menube lehetne rakni,van olyan ful,hogy sarc,kifosztas,es egy olyan is lenne,hogy visszavonas,es azon belul is egy kis gonb,es az utolso sarcot visszavonnank!

Erveles
amogy irtam,nagyon jo lenne megakadalyozni a veletlenszeru,eltevedt :p sarcot

EGY PROBLEMA VAN VELE,HOGY HA VALAKI KIFOSZTASRA RAKJA A FALUT,ES FELLAZAD,ES UTANA VISSZAVONJA,AKKOR LEHETNE UGY,HOGY VAGY A HANGULAT IS VISSZAJON!VAGY MARAD AZON A HANGULATON,EZT E FEJLESZTOKRE BIZOM :p

Kriteriumok
az otlet megfelel a kriteriumoknak? IGEN
az otlet fel lett mar vetve,esetleg bevezetve? NEM

varom a hozzaszolasokat,foleg a Support tagjaitol!

Udv
CW
 

DeletedUser

Vendég
Ma tortent meg velem,hogy valahogy,onhibwmon kivul,a nyolc oras sarcra mentem!ez hihetetlen nagy kieses volt nekem,hiszen a Mű vilagon elso vagyok,vagyis ennek koszonhetoen csak voltam,es eppen foglalas kozepen jartam,es ezaltal kifogytam a nyersibol,es ebbol az okbol az utanpotlasbol is

kerem a fejlesztoket,vagy a supportosokat,hogy valamit tegyenek ezzel a kerelemmel,mert ez,ahogy ti szoktatok mondani,"vilagmegvalto" otlet!

es a reakciokat,eszreveteleket is varom!

Udv
CW
 

DeletedUser

Vendég
A sarc visszavonása szerintem jó ötlet. Velem is már megtörtént olyan, hogy véletlenül nem arra a fajta sarcra kattintottam amire éppen akartam. Támogatom az ötletedet.
 

DeletedUser7069

Vendég
szerintem is jó lenne mert én is sokszor jártam így :(
 

DeletedUser

Vendég
Ez fontos mert pl. én Iota szerveren is járok úgy hogy ha 1el több katonát tudok gyártani akkor sikeres a foglalás , pl foglaltam 5p volt hátra és jött még egy támadás pontosan 5mpre időzítva a foglalás letelte előtt és nem tudtam többet küldeni..
 

DeletedUser

Vendég
Laptop-ról játszok és velem is megtörtént ez, ez egy oriási ötlet és fejlesztés lenne.
 

DeletedUser

Vendég
Akkor eddig mindenki pozitív ötletnek tartotta ezt,így ha lehetőség van rá,akkor nagyon megköszönnénk a Supportnak,ha szólna a fejlesztőknek ez ügyben!

Előre is köszönjük!
 

DeletedUser

Vendég
Így utólagosan (ha ennek még van értelme) én is támogatom ;)

Elvileg mindent továbbítanak, legalábbis asszem valamikor Dragon vagy valaki ezt írta a fórumon.
Anno ha jól emlékszem oda is írták a téma címéhez, ha elfogadták/elutasították az ötletet, bár kevés topic neve mögé került ilyen.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent