Saját szigeten város foglalás

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Ha a második városom az lesz, hogy elfoglalok valakit a saját szigeten(ahol az 1. városom van), akkor el tudom foglalni abból a nézetből is a 8 gépi falut, és sarcolni abból a nézetből is? Azaz pl egy időpillanatban 16 db 5perces sarcot is begyűjthetek?
Előre is köszi azokat a válaszokat, akiknek már van két városuk egy szigeten!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!
Ha a második városom az lesz, hogy elfoglalok valakit a saját szigeten(ahol az 1. városom van), akkor el tudom foglalni abból a nézetből is a 8 gépi falut, és sarcolni abból a nézetből is? Azaz pl egy időpillanatban 16 db 5perces sarcot is begyűjthetek?
Előre is köszi azokat a válaszokat, akiknek már van két városuk egy szigeten!


Minden nagy szigeten 8 gépi falu van, ha azon a szigeten foglalsz amin az első/kezdő városod van akkor is 8 gépi falu van csak abból a városból is tudsz sarcolni.

/

Vagy ha arra gondolsz, hogy másik szigeten foglalsz várost akkor ott meg kell hódítanod a 8 gépi falat vagy akárhányat akkarsz.
 

DeletedUser10334

Vendég
Szia!
Ha a saját szigetedről foglalod a második várost,mindkét városból tudod majd hódítani a falvakat,illetve sarcolni is tudsz mindkét városodból.
 

DeletedUser

Vendég
Köszi szépen a válaszokat! Akkor értem, hogy onnan is el kell foglaljam, és onnan is tudok sarcolni, a kérdésem az már csak, hogy elindítva egy 5 perces sarcot az 1.városból, majd azonnal átlépve a 2.városra, onnan is 5perces sarcot azonnal el tudom indítani? Azaz összesen napi 288 5 perces sarc helyett(az 1 városos) indítható már napi 576 sarc? Előre is köszönöm a válaszokat!
 

DeletedUser

Vendég
Köszi szépen a válaszokat! Akkor értem, hogy onnan is el kell foglaljam, és onnan is tudok sarcolni, a kérdésem az már csak, hogy elindítva egy 5 perces sarcot az 1.városból, majd azonnal átlépve a 2.városra, onnan is 5perces sarcot azonnal el tudom indítani? Azaz összesen napi 288 5 perces sarc helyett(az 1 városos) indítható már napi 576 sarc? Előre is köszönöm a válaszokat!

ha saját szigeten hódítasz/alapítasz várost a falvakat nem kell újra elfoglalnod és sarcot csak az egyiknek szedhetsz
 
Fent