Saját csapat támogatásban

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser424

Vendég
Sziasztok!
Lehet, hogy én vagyok a vak... saját csapatom támogat más várost, de
1. nem látom ezt az Agóránál
2. nem tudom őket visszahívni.
Mitől lehet ez?
Üdv
Hehhh
 

DeletedUser

Vendég
Nézd át a jelentéseket.
Jelentés van arról is, hogy megérkezett, ha hazahívtad, hazaküldték, megölték őket. Valamilyen nyoma van a dolognak.
 

DeletedUser424

Vendég
Még hiba

Nincs semmi ilyen... egyébként van még hiba dögivel... nem lehet válogatni, hogy milyen egységeket küldesz vissza és miket hagysz meg, és sorolhatnám... teljesen átgondolatlan.
 

DeletedUser

Vendég
Nincs semmi ilyen... egyébként van még hiba dögivel... nem lehet válogatni, hogy milyen egységeket küldesz vissza és miket hagysz meg, és sorolhatnám... teljesen átgondolatlan.

Pedig lehet válogatni hogy milyen egységeket küldesz vissza.
Ha támogatásba küldtél pl. 100 íjászt és 100 kardost abból mondjuk vissza tudsz hívni 20-20-at úgy, hogy a többi ott maradjon. Ne jelezd hibának azt ami létezik, csak nem tudsz róla hogy kell megcsinálni.;)

Az Agorában van egy olyan opció hogy csapatok kívül. Ha van valahol támogatásban egységed onnan olyan számban hívod őket haza ahogy akarod.

Ja és sorold a többi hibát. Hátha azokra is van megoldás.
 

DeletedUser

Vendég
Abban tényleg nem lehet válogatni, mit küldesz vissza(más játékokban sem), de abban igen, hogy mit hívsz vissza.
Ha nincs jelentés semmiről, és biztosan tudod, hogy nem törölted: ez esetben el sem küldted őket, így nincs mit visszahívni.
 

DeletedUser424

Vendég
Pedig lehet válogatni hogy milyen egységeket küldesz vissza.
Ha támogatásba küldtél pl. 100 íjászt és 100 kardost abból mondjuk vissza tudsz hívni 20-20-at úgy, hogy a többi ott maradjon. Ne jelezd hibának azt ami létezik, csak nem tudsz róla hogy kell megcsinálni.;)

Az Agorában van egy olyan opció hogy csapatok kívül. Ha van valahol támogatásban egységed onnan olyan számban hívod őket haza ahogy akarod.

Ja és sorold a többi hibát. Hátha azokra is van megoldás.

Szió!
Nem vagyok olyan, aki nem látom a lehetőségeket... láttam, hogy van olyan hely, ahol lehet egységeket külön-külön visszahívni... de még mindig nem tudom pl. részenként visszaküldeni a kapott segítséget...
Üdv
H
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent