Súgó újdonságok

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

A súgó egy, elsősorban a játékosok által fejlesztett és bővített, állandóan frissülő információ forrás.
Mivel mostanság nagyon sok újdonság jött a játékba, valamint továbbra is tervezünk újításokat, ahogy azt az Ütemtervben is jeleztük, ezért továbbra is módosítjuk és bővítjük a súgót.

Ezen a részen az új oldalakról szeretnénk titeket tájékoztatni, valamint, ha valakinek a súgó módosításával kapcsolatos kérése, ötlete van, azt is szívesen fogadjuk (gondolok itt arra, hogy amennyiben egy rész információ nincs benne, és szeretnétek, hogy kiterjedjen a súgó arra a területre).

Legújabb információink, amelyek érdeklődésre tarthatnak számot:
  • a Jutalomtárban tárolható, a sziget küldetésekben és más módon szerzett jutalmak listája, egyes részlet adatokkal egyetemben, amely segít a minél pontosabb tervezésben
  • a sziget küldetések listája - ez folyamatosan módosulni fog, ahogy újabb küldetések jelennek meg, vagy régiek módosulnak a játékosok visszajelzései alapján
  • pontosítottuk a szellemvárosok esetén járó harci pontok kiosztási szempontjait
  • kiemeltük, hogy minden esetben, amikor támogatást küldesz, a támogatott város harci értékei számítanak, legyen szó falról, morálról, prémiumról, mágiáról, vagy bármiről. Ami a városra hat, az hat a védekezésként ott állomásozó csapatokra is.
  • A varázslatoknál kiemeltük, hogy mind a hősiesség, mind a honvágy varázslat hatástalan tengeri egységeken és mitológiai lényeken.
  • A fejlesztői blog 22. heti hozzászólásának fordítása is felkerült a súgóba. Ahogy a hősökkel kapcsolatos hosszabb hangvételű írás is (köszönet Tyrion Blacknek a fordításért), valamint az új kezelői felületről szóló rész (köszönet pégének a fordításért).
  • a harci jelentéseket ki egészítettük a jelentés bal oldalán lévő kockák színeinek indoklásával.

Ha tehát kérésetek, ötletetek, problémátok van, akkor vagy ide, vagy a support felületre tudtok ezzel kapcsolatban hozzászólást tenni.
Köszönöm mindenkinek tevékeny részvételét!

Tisztelettel
Moira
 
Utoljára szerkesztve:

DeletedUser

Vendég
Nekem lenne máris egy kissé naiv értetlenkedésem.
Azt értem, hogy vannak adatok amiket nem ad ki a cég -ilyen a harci számítás folyamat ábrája/algoritmusa- helyette biztosítanak egy szimulátort.
Azt is értem, hogy a folyamatos finomítások, a bővítmények miatti újra balanszolások stb miatt egyes -egyébként konstans- értékek változnak (pl. egyik frissítésről a másikra tudatosan a hősiesség elkezdhet hatni vagy nem hatni a mit. lényekre, vagy az épületek időtartalma és költsége módosul -de a közeljővőben tervezve van pár egység értékeinek az átírása is)
De ezek olyan változások, amik számomra kicsit nehezen elfogadható, hogy én a játék során gubbaszva kijegyzeteljem és én tegyem közzé...
legalább azt meg lehetne tenni hogy ilyenkor, a cég maga továbbítja ezen adatokat és ne nekünk kelljen kitalálni/rájőnnünk, amiket egyébként még nem is olyan rejtett adat, mint a harc algoritmusa

Elég abba belegondolni, hogy ha új játékost szeretnének toborozni, és ide téved valahonnan egy új ember, akit nem hívtak meg -én is véletlen keveredtem ide, és itt kezdtem el ismerősőkre szert tenni-, ezek megnézik és a fals adatok után könnyen csalódni fognak, nem pedig jegyzetelgetni és majd közzé tenni... /igaz, a felhasználók 95% nem szokott semmit elolvasni csak belevág... se a szabályzatot amit kipipál regisztrációkor se a leírást semmit... de ez az ő hibájuk, a maradék 5% az érdekes /

sztem ez az innogames érdeke lenne, még ha esetleg hiányos is és kell 1-1 kérdés ami a hiányra felhívja a figyelmet
 

Moira

Ex-CM
Természetesen. Minden adatot, amit tudok, azt közzéteszem és legtöbb esetben frissítjük vele a súgót is. Sajnos mi nem látjuk a kódot magát, így ott kikeresni mi sem tudjuk. Az általad fent leírt változások azonban nem mindig szándékoltak, így azokról előre nem tudunk tájékoztatást adni. Amikor módomban áll, akkor a verzió frissítést bejelentő levélben ki szoktam emelni azokat az újításokat, módosításokat, amelyeket úgy vélem, hogy fontos tudni, valamint a változásbejegyzésben dokumentáljuk a módosításokat. Nem állítom, hogy minden hibátlanul működik, ám pont a tudatos és fontos változásokat, amelyek a mindennapi játék menetet befolyásolják (hat-e éppen valami vagy sem a mitológiai lényekre, minden varázslatot kivéd a védelem, vagy csak az ártó varázslatokat), pont bele szoktam tenni a hírekbe.
 

DeletedUser

Vendég
Most kezdtem, de nagyon tetszik.. Várom ezt az újjítás, nagyon érdekesnek tűnik...
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia Szyrius, és egyben üdv a fórumon!

A játék publikus béta oldalán, ahol angol nyelven folyik az új verziók tesztelése, már kipróbálhatod ezt az újítást. És ha kedved van, mi, magyarok szívesen látunk az ott alakított szövetségünkben is :)

Itt tudsz regisztrálni a tesztszerverre!

-T
 
Fent