Rho

  • Témaindító DeletedUser5063
  • Kezdés ideje

DeletedUser7253

Vendég
ja nekem is úton van 4 gyarmim,, remélem nem visszaállítás lesz a szerveren, mert akkor gyárhatom újra :(
 

DeletedUser

Vendég
Normális helyeken van visszaállitás,főleg ha bejelentés nélkül nem münködik a szerver,remélem itt is lesz,sokan elbarmolták a dolgokat ez miatt!
Ha már időt szán erre az ember, ne tegye feleslegesen!
 

DeletedUser

Vendég
Visszaállítás???
Délelőtt 10-s indítással normál idő szerint csapódjak hajnal 5-s érkezéssel éjszakaiban:)))
 

DeletedUser

Vendég
Normális helyeken ez alap! Minden az utolsó mentési pontol megy tovább ennyi!
 

DeletedUser

Vendég
Hello! A 7.-ik körben az Adventi naptárba pörgettem 2 Erünniszt adó jutalmat felhasználtam de nem jöttek meg sőt még el is tűntek. Mi van ilyenkor?
 

DeletedUser9415

Vendég
Szia!
Ajánlom írj a Supportnak (Beállítások/Ügyfészolgálat, és megírod a levelet.)
 

DeletedUser9302

Vendég
És ha más hibát is észlelsz:

-újabb böngészőben próbáld
-Ctrl+Shift+Del /Böngészési adatok törlése
-Próbáld meg win7-en (ha tudod)
-Persze írj a Supportnak
-Beállítások/Helyi ideiglenes mentés/Tartalom törlése
-Frissítsd a böngésződ
-(Kapcsold ki a vírusirtót)*
-(kapcsold ki a tűzfalat)*

*: saját felelősségre
 

DeletedUser

Vendég
Hello! A 7.-ik körben az Adventi naptárba pörgettem 2 Erünniszt adó jutalmat felhasználtam de nem jöttek meg sőt még el is tűntek. Mi van ilyenkor?

A városodban Hádész volt az isten? Ugyanis ha nem, akkor hiába pörgetted ki és akartad azt a jutalmat felhasználni, nem sikerülhetett.
 

DeletedUser9302

Vendég
Ja nézd meg a jutalomtárban, valószínű oda rakhatta.
gg seniornak lesz igaza.
 

DeletedUser9415

Vendég
Ha nem az az istened akkor nem engedi, hogy oda fogadd el az ajándékot, de azért az a jándék megmarad. (a Halloween Event-en teszteltem).
 

DeletedUser9579

Vendég
Kb. 15 perce nem lehet a Rho-ra belépni, többünknél jelentkezett a hiba. Akinél meg van nyitva, ott pedig "homokórázik".
 

DeletedUser9302

Vendég
Amit tehetsz:


-másik böngészőben próbáld (de ne Explorerben)
-Ctrl+Shift+Del/Előzmények törlése
-játék-Beállítások-Helyi ideiglenes menés-Tartalom törlése
-frissítsd az oldalt (f5 [ha nem működik akkor fn+f5-tel próbálj frissíteni])
-frissítsd a böngésződ
-jelezd a supportnak (játék-beállítások-Ügyfélszolgálat)
-Vírusirtó és tűzfal kikapcsolása (ez nem célszerű, de valahol ezt is olcastam, én kimondottan ne ajánlom, sőt ellenzem)
 

DeletedUser8461

Vendég
Jaj, Darkest, ezt neeeee :)

A játékvilágba belépéskor a piros háttérben kitűnően ki volt írva, mi volt a hiba. A játék nem volt elérhető egy kis ideig.

Amit te írtál, az arra vonatkozik, ha lassú a játék, nem tölt be valamilyen ablakot, vagy érdekes képek jelennek meg a játékban.

Jó is lenne, ha mindent ezzel meg lehetne csinálni.
 

DeletedUser9579

Vendég
Köszönöm - mindent végig próbáltam (szinte) ami fel volt sorolva, de nem egyedül szenvedtem a problémával.
Úgy látom, marad a ráolvasás...
 

DeletedUser9302

Vendég
Jaj, Darkest, ezt neeeee :)

A játékvilágba belépéskor a piros háttérben kitűnően ki volt írva, mi volt a hiba. A játék nem volt elérhető egy kis ideig.

Amit te írtál, az arra vonatkozik, ha lassú a játék, nem tölt be valamilyen ablakot, vagy érdekes képek jelennek meg a játékban.

Jó is lenne, ha mindent ezzel meg lehetne csinálni.



Bocs, na én is aztán mehet a ......

Ebben az esetben én már csak azt tudom mondani, hogy jelezzétek a Supportnak.
 

DeletedUser8461

Vendég
De nem kell mindig mondani valamit. Ha a játékvilágba nem lehet belépni, akkor nem lehet belépni. Ha egy ember nem tud, akkor a többi sem.
 
Fent