Response Error

DeletedUser

Vendég
Üdv! Nagyon lassan megy a grepolis,mindig azt,irja ki,hogy response error,valamikor egyáltalán nem jön be.
Én nem tudok semmiféle frissitésről ezekben a napokban.Mi lehet a gond?Várok egy választ!
 

DeletedUser

Vendég
Szia,

Ez az internetkapcsolat hibája. Régebben nekem nagyon tré mobil netem volt, és szinte minden kattintásomnál kiírta pirossal h response error, és nem nyitotta meg az ablakot.

Ilyenkor csatlakozz újra, frissítsd az oldalt, és töröld a cookie-kat a böngésződből.
 

DeletedUser

Vendég
A kapcsolat hibája, tényleg, de nem feltétlenül felhasználói oldalon. A legjobb netkapcsolat mellett is előfordul, ha túlterhelt a szerver, illeve gond van az ottani kapcsolattal.
A cookie-k törlése nem segít!
Általánosságban is rossz tanács a sütik törlésére bíztatni valakit, nagyon kis eséllyel segít, viszont utána bosszankodhat, hogy minden látogatott oldal elfelejtette őt..

És hogy valami hasznosat is írjak: a helyi ideiglenes mentést érdemes törölni, bár hasznosabb kikapcsolni, végleg.
Humbug és haszontalan, tehát káros.
 

DeletedUser

Vendég
A problémám megoldódott,az internetemmel volt a probléma,ingadozott a sebbeség : 5 Mb/s - 1 Kb/s -re és gyenge volt az internet és ezért nem tudtam megnyitni,valahányszor az oldalt.
 
Fent