Regisztrációs levél

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Világ: Fí

Böngésző: Firefox

Hiba általános leírása: A regisztrációs levelet vargavajk@freemail.hu címemre nem kaptam meg(onnan átirányítom a leveleimet a gmailos vargavajkravag@gmail.com-ra), se a gmailesen nincs. Már eltelt pár nap, így átállítottam a gmailesre az emailcímet, engedte is, csak a regisztrációs levélhez így ügye nem jutottam hozzá. Szeretném igazolni, hogy én vagyok Ravag játékos az említett világról. Tudnátok küldeni még1 levelet a gmail-re? Előre is köszi! Tetszik a játék, jó munkát végeztek, köszi a munkátokat!

Sürgősség: Nem sürgős nekem, amikor ráértek.

Elolvastam a 3 kiemelt témát(Nem hiba; Ismert hibák 2.0; Ismert hibák), átnéztem a már jelentett hibákat, de nem találtam hasonló dolgot: Igen
 

DeletedUser

Vendég
Ránéznétek egyúttal az agórámra is? Diadalmenethez 300 legyőzött kellene, de 92-nél megállt az 5. falunál, pedig a 6.-ot(100 íjász) is legyőztem. A városfalnál sem írja a 100 íjászt. Tudom, hogy pár órán belül frissül, de még tegnap szereztem meg a falut. Tipp, bár lehet, hogy nem segít: épp lehet, hogy a városfalam építettem, kb akkor.
 

DeletedUser10334

Vendég
Faluszerzésnél nem kapsz harci pontot! (Ha jól tudom)
 

DeletedUser10319

Vendég
Jól írod, nem kapsz, csak szigetküldetésnél, és más vár támadásánál...
 

DeletedUser

Vendég
Igazatok van, köszi szépen az információt, tényleg, a többit se jelezte.
 

DeletedUser

Vendég
10 napja írtam már ez ügyben, ha jól értem, mást ez nem ad majd nekem, mint a 100 gold jutalmat(küldetés, javítsatok ki, ha tévedek), de lassan oda jutok, hogy tudnám mire használni, ha valaki meg tudná csinálni, azt megköszönném.
 

DeletedUser

Vendég
Keresd meg a suppot az ügyfélszolgálat rendszerén közvetlenül. Beállítások--->Ügyfélszolgálat
 

DeletedUser

Vendég
A Roh világ nem elérhető lassan egy órája. Mikor várható hogy ismét lehet játszani? Véleményem: Mostanában egyre több hiba jelentkezik, ennek mi az oka? A sok újítás? Akkor inkább én nem kérek újításokat, ha ezzel jár. Vagy csak nem olvastam valahol a szerver leállásról?
3 város foglaltam volna ma reggel, ebből max 2 fog sikerülni. Rég játszok a grepolissal ami egy jó játék, csak mostanában sokat kell csalódom benne. Remélem a hiba mihamarabb elhárul és tudunk játszani. szép napot mindenkinek :)
 

DeletedUser

Vendég
Hibák mindig vannak. Van aki ezt a hibát észre sem veszi majd, de van akit meg rosszul érint. bízunk a mihamarabbi újraindulásba.
 

DeletedUser

Vendég
Tájékoztatásul a most felébredteknek: 1,5 órája nem elérhetők a szerverek.
 

DeletedUser

Vendég
bizony nem :(
3 várost foglaltam volna kettőbe bejutottam a harmadikhoz pont a gyarmit nem tudtam elindítani az előző 1,5 órás szünetben. Miután beléptem elindítottam, de a támogatásaim egy része mögé, mondom majd kivonom előle őket, de ez így nem fog menni, 2 városnyi egységet bukok emiatt. és az ellenség jót nevet....
 

DeletedUser

Vendég
Kérek mindenkit, hogy ne itt beszélje meg a szerverek állapotát, ez nem arra van.
Szeretnék továbbá elnézést kérni a kavarodásért, ezt a hibát én néztem el, méghozzá elég rendesen.
Mindenkinek további jó játékot kívánok a továbbiakban is!
És kérném a táma zárását, a dolog rendeződött.
 

DeletedUser8765

Vendég
Hiba! Mivel én vagyok a szenvedő alanya szerintem nagyon nagy hiba! És felvetődhet több dolog is ez miatt! 2014. XII. 12. reggel 7 órakor jeleztem egy szabálysértést és azóta semmi nem történt! Felháborító!
 

Moira

Ex-CM
Ha nem érkezik meg az aktivációs levél, mindig a supporthoz kell fordulni az ügyfélszolgálati portálon, mert ott tudunk utána járni, hogy mi történt.

Alapvetően érdemes megnézni, hogy a szemét/junk mappában van-e esetleg a levél.
 
Fent