Profil Szerkeztés

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
hát a képből nem sokat lehet kivenni
de a szövegdoboz alatt kell lenni-e egy olyan gombnak hogy "Prifil megváltoztatása" és mellett meg egy olyan hogy " Előnézet megtekintése".
 

Moira

Ex-CM
Már korábban jelezték felénk, hogy a túl hosszú profil és az idézetek használata a profilban okozhat ilyen problémát. A legegyszerűbb a játékon belüli kérelem rendszert használni arra, hogy jelezzétek felénk ezt a problémát és akkor én manuálisan kitörlöm a profilt, majd ti újra tudjátok írni egy rövidebb és idézet nélküli formában.

A játék fejlesztői tudnak a problémáról és remélik, hogy a következő verzióban már nem fog ez gondot okozni.
 

DeletedUser

Vendég
Ugyanez volt a gondom, úgyhogy a Chromemal megkerestem a js-t, amivel le lehetne nyomni a gombot: Player.profile_edit()-t találtam, ezért a címsorba beírtam:
Kód beillesztése:
javascript:Player.profile_edit()
És elmentette, persze előtte ki is kell venni az idézetet. :D
Remélem segítettem, nekem működött.
 

DeletedUser

Vendég
Ugyanez volt a gondom, úgyhogy a Chromemal megkerestem a js-t, amivel le lehetne nyomni a gombot: Player.profile_edit()-t találtam, ezért a címsorba beírtam:
Kód beillesztése:
javascript:Player.profile_edit()
És elmentette, persze előtte ki is kell venni az idézetet. :D
Remélem segítettem, nekem működött.

letudod nekem írni pontrol pontra hogy kell megcsinálni?:)

ehhez én még nem értek naon :)
 

DeletedUser

Vendég
letudod nekem írni pontrol pontra hogy kell megcsinálni?:)

ehhez én még nem értek naon :)

1. A profilodat átírod, úgy, hogy NE legyen benne idézet.
2. Elmented, ha nem tudod, mert nincs ott az a gomb, amivel el lehet menteni... :)
3. Kimásolod a kódot innen.
4. Beilleszed a böngésződ címsorába(, oda ahova beírod, hogy pl.: hu.grepolis.com).
5. Nyomsz egy ENTER-t.
6. A profilod el van mentve, most újra belépsz a profilszerkesztőbe és már ott vannak a gombok.
 

Moira

Ex-CM
Vagy a beállítások menüpontban az ügyfélszolgálat fület megnyomva jelzed nekünk a problémát és mi azonnal orvosoljuk. A fejlesztők már dolgoznak egy állandó megoldáson :)
 

DeletedUser

Vendég
Szép estét!

Olyan kérdésem lenne felétek,hogy a külső profil támogat képbeillesztést?(nem a szövetség képre gondolok)


Kawati
 

DeletedUser

Vendég
Kép

A játékos beállításainál tudsz képet beilleszteni.
 

DeletedUser

Vendég
10

Szép estét!

Olyan kérdésem lenne felétek,hogy a külső profil támogat képbeillesztést?(nem a szövetség képre gondolok)


Kawati


Döntsd el végre mire irányul a kérdésed.

A szövetségi rész csak a vezető, vagy alapító tudja szerkeszteni.

Jól néznénk ki ha mindenki kénye kedve szerint átirogatná.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent