Prémiumra kérdés!

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Sárai Feri vagyok! Lenne egy problémám: 2011. május 9 én elutaltam egy összeget amelyért elvileg aranytallért vásároltam, a számlámon az egyenleg levonás sorra került de az aranytallérjaim sehol nincsenek pedig mint látjátok nem a napokban kültem el! a másik hogy ha ma elvileg ismét veszek mindegyik aranytallér után még plusz 2öt kapok de mi a garancia arra hogy megkapom a tallérokat mert az előző se érkezet meg!!!???? ha tudnátok légyszives nézzetek utánna

Üdv:. Safe64
 

DeletedUser

Vendég
Kérlek, keress fel minket az Ügyfélszolgálaton!
Ott tudunk segíteni.
 

DeletedUser

Vendég
a

Sziasztok.
Az ügyfélszolgálaton is írtam már,én is vásároltam aranyat átutalással,a pénz levonásra került arany meg sehol.
 

Moira

Ex-CM
Tudomásom szerint valamennyi fenti eset megoldódott. A prémium kérdésekben csak a szupport vezető tud eljárni, mivel adatvédelmi okok miatt csak neki van jogosultsága a szükséges rendszerekhez. Hiszen itt azért fontos adatokat kezelünk és ehhez speciális kötelezettségvállalásokat kell kötni. Ez azt jelenti viszont, hogy csak akkor tudok reagálni, ha éppen gépnél vagyok. Természetesen minden nap megnézem a vonatkozó kérelmeket, akkor is, ha szabadságon vagyok, viszont nem mindig tudok azonnal reagálni. Köszönöm a megértést.
 

DeletedUser

Vendég
q

Sziasztok.
Köszönöm a választ a probléma megoldódott,megkaptam az aranyakat.
:)
 

DeletedUser

Vendég
Mehívás

Sziasztok!

Ha meghívok egy haveromat e-mail-en keresztül akkor ha ő eléri az 1000 pontot akkor én kapok 200 aranyat ugye?A haverom elérte az 1000 pontot és én még se kaptam 200 aranyat ez mért van?:DDD


üdv:ADmIraL7
 

DeletedUser

Vendég
A toborzott jatekosok fulom ott van,hogy ha vki elerte az ezer pontot,hogy jutalom begyujtese,bb-koddal,zarolejben!

Arra menj ra,es megkapod a aranyat!
 

DeletedUser

Vendég
Én arra lennék kíváncsi, hogy hol van a toborzott játékosok füle.
 
Fent