Prémium VS Stratégia

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Nem értem a rágalmakat miszerint sértenék valakit is...te rám mutogatsz,te sértesz személyt,én általánosítok ne tegyem ezt...bár tudom az igazság fájni szokott az érintetteknek...de,szembe állítható a prémium,meg a stratégia...ugyanúgy mint aki kést fog ököl ellen...amikor bárki bármilyen plusz erőt akar kicsikarni...az gyengeségre vall...vagy minek a nagy stratégának a plusz?Túl könnyű dolog nem élvezetes....gyorsabban gyártsa az egységeket mint más?A túlerő...nem stratégia....erősebbek legyenek a katonái...a túlerő nem stratégia...soroljam még?De itt csak te tudod meg mutatni nincs igazam...ne fizess elő és maradj életben...akár achillesen...és akkor elnézést kérek tőled mert meg mertem szólalni úgy nem fizetek a sikerért...a 25. harcos vagyok prémium nélkül...és előrébb nem is igen fogok kerülni,mert nincs prémiumom és nem tudok annyi egységet legyilkolni adott időn belül...tehát nem előny 2X annyi emberkéje lehet a prémiumosnak...2X olyan erővel...értem...
Randall...neked van igazad,és te érted miről beszélek...ő felsorolt egy pár dolgot amitől kényelmesebb,szebb,esetleg jobb lehet valami...tehát csupa előny...arról győzköd két ugyanolyan kategóriájú autónál nincs különbség abban az egyik sportautó a másik városi...minden áron arról akar meggyőzni,te nem nyomod le eléggé a pedált,vagy épp váltani nem tudsz időben....és ettől ő a jobb vezető,csak azért nyert mikor versenyeztetek...a sport változatnak nincs jelentősége...autó,autó...ő legyőzne simában is....csak nincs kedve átülni...
Amúgy elárulom a nagy prémiumos stratégáink még így sem nappal támadnak...arra használják a prémiumot éjszakai bónuszban beülhessenek 15000-res városból egy 7-8ezresbe...ehhez aztán sok cselezés kell...
Ahhoz legyen valamire való seregem...egész nap itt kell lennem sarcolni...de le sem fekhetek nyugodtan,ha nem arra akarok kelni oda az eddigi munkám...egyre inkább élvezhetetlen ez,sajna így van...és hiába tetszik jobban több fronton védhetem a gyarmit,ez az egyből beülök el veszi ezt a pluszt...és csakis azért mert inkorrekten használják a prémiumot.Nem számít az éjszakai bónusz adta 100%-os hátrány,ha fullos városból,tuningolt sereggel megy fele akkora városra,és azért egy 7-8ezres város nem éppen rossz zsákmány...de tudom,az én hibám ha így is van....a prémiumnak ehhez nincs köze,és azért mert így csinálják ők igaziból jó stratégák,csak minek mutassák meg ezt bármilyen előny nélkül is...a hősök világában meg pláne...

Arról már vitaestet sem merek tartani jó stratégia-e prémiumot használni...mert sorra hagyják abba a nem prémiumosok...és nem azért mert a tudásuk hiányos...
Ne feledjük,ez a nagy Achilles...ahol talán hamarabb kijönnek a prémium ellen az esélytelenségi adatok,nem úgy mint egy átlagos szerveren...ahol nyugodtan el tudnak építkezni több ezren....vagy egy múlttal rendelkező szövetség árnyékába tudnak húzódni.

Bandybaa...én nem tartom magam jó futónak ha 2m előnyből nyerek...nem vagyok jó boxoló ha simán kiütök egy pehelysúlyút nehézsúlyúként...a harcrendszer szerintem sem fekália...de ne várd tőlem korrektnek hívjam azt ha valaki előnyből indul...be kell ismerni...előnyt használsz....mutasd meg jó stratéga vagy...és azok ellen használd akik szintén élnek ezzel az előnnyel...ha ez így lesz,módosítom az állításom...azaz bővítem azzal,kivéve Bandybaa.....
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Ennek most vetek véget, mert ez már szinte csak a személyesedésről szól. A témát zárom, nemsokára törlöm.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent