prémium telefonról

DeletedUser

Vendég
Sziasztok. Az lenne a kérdésem hogy ti tudtok e telefonról/Ipod ról Tabletről vagy egyéb ilyen készülékről mobilverzión prémiumot venni. ugyanis én minden hónap végén sms-el veszek 180as vagy 360as aranyat.
most is szerettem volna venni, megnéztem a súgóban azt írta LEHET, sőt még egy KÉPET is csatolt mellé ott volt hogy a helytartó fölött: aranyérmék vásárlása. Na az Ipodomon megcsináltam ezt eljutottam idáig, de nem írta ki ezt az opciót, csak elhasználni tudtam az aranyat venni nem

most az én hibám hogy nem találtam meg vagy a súgó rosszat súgott???

előre is köszönöm Mezo


ja és telóról megpróbáltam utána a webes verziót, korábban működött de most az is bekrepált, rákattintottam a prémiumra és ahelyett hogy bejött volna jelezte a kattintást (benyomódott az ikon, majd a kép a városnézetre ugrott) ezt többször is eljátszottam.

aki tud kérem világosítson fel. köszönöm!
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia mezozoikum,

En is minden honapban veszek egy SMS-t, es ezt tabletrol teszem, webes verziorol, es mindig mukodik. Eppen par perce vettem egy SMS csomagot, es megkaptam a premium pontokat. A problema nalad az lehetett, hogy ma frissitették a premium rendszert, amit itt a forumon a hirek topicban is olvashatsz.

Ui: Mellesleg most tobb premium pontot kapsz SMS-sel a penzedert ;)
 
Fent