Pillanatnyi aktív tagok

DeletedUser6912

Vendég
Sziasztok!
Azt ötöltem ki, hogy a vezetők látják az aktív, inaktív szabadságon lévő játékosok státuszát színekkel. Mi lenne ha a vezetők a pillanatnyi helyzetet is látnák. Pl.:hogy amikor megnézi a tagok névsorát színek alapján láthatná hogy az adott percben, másodpercben ki aktív.
Előny lenne ha támogatást, áldást kell kérni valahova és az aktív játékosok rögtön tudnak küldeni.
Hátrányt nem látok.
Visszaélni szerintem ezzel nem nagyon lehet!

Üdv.:kuborka
 

DeletedUser8984

Vendég
Ha vezetésen belül olyan tagok vannak, akik nem jeleznek vissza kéréskor, az nem a rendszer hibája, hanem a csapaté. Az ötlet nem rossz, de szerintem elég megkérdezni: "Hé, itt vagy most?"
 

DeletedUser8461

Vendég
Errol eppen most szavaztunk a havi szavazas keretein belul, amit par napja toltottunk ki a jatekban.
 

DeletedUser9378

Vendég
Én már többször tapasztaltam, hogy írok, hogy most fönnt van-e, de 2 hónap múlva se válaszol, viszont 2 naponta belép, úgyhogy én támogatnám, mert ilyenkor nehéz bármit is kezdeni vele...
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem is legyen ilyen funkció.
Konkrét elképzelésem az lenne, hogy a szövetség ablak tagok fülénél lenne +1 oszlop. Ott kijelezne mindent.
(online, nincs gépnél, offline)
 

DeletedUser8461

Vendég
Ez benne volt a multkori havi szavazasban. Mivel nem annak lett a legjobb atlaga a szavazasban, ezert a jatekba implementálását kicsit eltolták. Hamarosan biztosan talalkozhatunk majd ezzel is, mert igen jo szavazati atlaga lett, azt hiszem 4.2 folott volt.
 

DeletedUser

Vendég
Nem támogatom!

Nehezebben tudnának sunnyogni az ellenfél játékosai amikor támadom egy szövetségesüket!
Azaz nehezebb dolga lenne a támadónak!

Jól van ez így!
 

DeletedUser9709

Vendég
Én is támogatom az ötletet!!!

Sajnos a mostani világ eléggé a prémiumosoknak kedvez, sokan közülük ráadásul már évek óta együtt játszanak, ismerik egymást. Igazából majdnem lehetetlen ellenük játszani, akkora előnyük van mindenféle szempontból. Mivel a többi világ valószínűleg ugyanilyen lesz, szerintem ennyivel igazán lehetne segíteni az újonnan alakuló szövetségeket, hogy egy kicsit jobban fel tudják venni a harcot ellenük...
 

DeletedUser

Vendég
Nem jó ötlet!

A vezetők hajlamosak a zsarnokoskodásra!Látnák ki van és ki nincs akkor az a szabad és szórakoztató játékát tenné tönkre nagyon sok embernek!Nem mindenki azért játszik,hogy állandóan zaklassák és be osszák minden nyersanyagát és seregét helyette!
A vezetőknek biztosan jó lenne,de a tagság nagy részének hamar elege lenne ebből!
Aki építeni akarja a bányákat a fal rovására és seregezni sem szeretne az állandó zaklatásnak lenne kitéve!

Minden maradjon a régiben!

Esetleg a szerencsét a morált és az időzítést és az új megtisztítás varázslatot kellene megszüntetni!A villám varázslatnak sem látom értelmét!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9709

Vendég
Bocs, de szerintem hülyeség, amit írsz!!! Egyrészt egy vezető anélkül is lehet zsarnok, hogy látná a többiek pillanatnyi aktivitását... és ha a többieknek elegük van valamiből, ki lehet lépni a szövetségből. Az aktivitást látva, miért kellene a vezetőnek abba beleszólni, ki mit csinál a városában, mire költi a nyersijét, stb.? Ne haragudj, de semmi értelme mindannak, amit itt leírtál...

Szüntessük meg a szerencsét, morált, időzítést??? És akkor mi maradna a kis játékosok védelme mellett??? Ja, persze, a Te játékstílusodat ismerve nem csodálkozom azon, hogy így gondolkodsz. Te csak arra a játékosra utazol, akinél biztosra mész, mert nem lehet ellenfél...
 

Moira

Ex-CM
Egyelőre úgy tudom, hogy ez nem támogatott ötlet, mert sok játékos érzékenységét sérti. Ők szeretnék megőrizni annak képességét, hogy ne azonnal lássák mások, hogy épp gépnél vannak-e. Sokaknak lenne rá igénye, ezzel is tisztában vagyunk. Köszönjük, hogy ötleteddel megkerestél minket.
 
Fent