Piactér

  • Témaindító DeletedUser9029
  • Kezdés ideje

DeletedUser9029

Vendég
Sziasztok!Szeretnék segítséget kérni a piactérel kapcsolatban!Nem tudok terméket váltani ha ajánlatot csinálok!Hogy tudok váltani?Előre is köszönöm!:confused:
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Ráviszed az egeret arra a termékre amit autómatikusan bead és ott meggjeleneik mind a 3 termékfejta. Aztán kiválasztod azt amelyiket akkarod.....

Itt egy kép:
8At8sVn.png
 

DeletedUser6669

Vendég
Szia!

Ráviszed az egeret arra a termékre amit autómatikusan bead és ott meggjeleneik mind a 3 termékfejta. Aztán kiválasztod azt amelyiket akkarod.....

Itt egy kép:
8At8sVn.png

szia! Bocsi de nem vagyok jartas a topik nyitasban de gondoltam ez beillik ide a piacterbe. Az en gondom az az hogy van aranyam de nem tudtam csak 2szer vasarolni nyersit.A harmadik vasarlasnal azt irja ki nincs eleg aranyam pedig van. kerlek segits,ha rossz helyre irtam bocsi!:(
 

DeletedUser6669

Vendég
szia! Bocsi de nem vagyok jartas a topik nyitasban de gondoltam ez beillik ide a piacterbe. Az en gondom az az hogy van aranyam de nem tudtam csak 2szer vasarolni nyersit.A harmadik vasarlasnal azt irja ki nincs eleg aranyam pedig van. kerlek segits,ha rossz helyre irtam bocsi!
 

DeletedUser9302

Vendég
Szerintem jó helyre írtad.

Itt lehet a probléma:

"Csak olyan vásárolt aranyat lehet a piacon felhasználni, ahol a fizetés már véglegesedett, tehát ha a fizetést nem lehet visszavonni."

Ha tudni szeretnéd mennyi aranyad van amit fel tudsz használni, akkor menj be a piacba az ajánlat adásához.
Ott kiírja mennyi felhasználható aranyad van:
G01.PNG
 

DeletedUser10430

Vendég
A frissítés nem szüntette meg ezt?
Kivéve 2 esetben, azt hiszem.
 

DeletedUser9302

Vendég
Nem találtam rá utalást, de akkor valószínű átfutottam rajta.
 
Fent