piac

DeletedUser2616

Vendég
helló nem tudnál segíteni nekem hogy kell kereskedni más városokkal léci mutasd meg képekkel előre is köszönöm.
 

DeletedUser1598

Vendég
Más játékosok városaival, vagy a szigetek közepén lévő "zöldzászlós" falukkal?
 

DeletedUser

Vendég
helló nem tudnál segíteni nekem hogy kell kereskedni más városokkal léci mutasd meg képekkel előre is köszönöm.
Képes magyarázatot egyenlőre nem tudok adni.De így viszont el tudom magyarázni:
-Piactér.Ha nagyobb esélyt akarsz kapni hogy mielőbb ráhaphassanak a nyersidre legegyszerűbb az ha oda kirakod.
-Más városokkal.Ha akarsz nyersanyagot küldeni más városba katt a városra a kereskedés fülre és válaszd ki a nyersi mennyiséget amennyit küldeni szeretnél (Ehhez azonban 10 es szintű piactér kell és elég kapacitás.Kapacitás emelés:piactér fejlesztés).És küldés.
-Falvakkal.Katt a falura és azon belül a kereskedés fülre.Válaszd ki a mennyiséget és küldés.
 

DeletedUser

Vendég
Az lenne a kérdésem hogy hogyan lehet a elkezdett piaci tranzakciót vissza vonni?
vagy ha el ba.... akkor így jártál?
 

DeletedUser

Vendég
Ugyan ott ahol kiraktad az árudat a piacra, van a törlés opció is. Kijelölöd és törlöd.
 

DeletedUser

Vendég
Azt tudom... azt nem tudom hogy ha valakinek az ajánlatát "elfogattad" véletlenül. Akkor mi van?
Na az hogy vonod vissza?
 

DeletedUser

Vendég
Az hiba... féltem hogy ezt mondod...
De köszönöm a választ!
 

DeletedUser

Vendég
Hello

Egy kis segítségre lenne szükségem tettem egy piaci ajánlatot 1200fa-1200ezüstre, de nem történt semmi. Arról kaptam jelentést, hogy elfogagadták
az ajánlatomat és ennyi. Korábban is kereskedtem már, de ilyen nem volt.
Ha tud valaki kérem segítsen. Köszi
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Ha jól emlékszem, arról nem kapsz jelentést, ha megérkezik a nyersi, csak az elfogadásról.
A kereskedelem fülben láthatod, hova megy és honnan jön az adott városodból/ba nyersi.
 
Fent