Pár kisebb nyelvtani hiba

DeletedUser9809

Vendég
Világ: Az összes (magyar nyelvű) világ

Böngésző: Az összes böngésző

Hiba általános leírása: A kaszárnya ablaknál vagyunk. Amikor a kurzort rávigyük valamelyik egységre, kiírja annak a nevét. Ez eléggé váltakozó, mert nem egyformán vannak írva. Pl: kardforgató Íjászok Isten küldötte. A lenti képen jobban megfigyelhető

Gyakoriság: Folyamatosan fennáll

Sürgősség: Kisebb nyelvtani hiba (de eléggé szembetűnő)

Kép:
vxi0qxumgimsmrneciw5.jpg


Összefoglaló: Számomra kicsit elsietettnek tűnik, úgy szebb volna, ha az összes nagy betűvel lenne és többes számba, vagy éppen egyes számba, de így hogy az egyik nagy betű, többes szám, a másik meg kicsi és egyes, ez így nem egységes. (Lehet hogy csak én vagyok ennyire "igényes", de ha mondjuk egy új játékos észreveszi, akkor felmerülhet benne az érzés, hogy el lett sietve stb. Ne értsék félre, szerintem a legjobb böngészős stratégiai játék a grepolis. Tisztelettel, Ákos)

Elolvastam a 3 kiemelt témát(Nem hiba; Ismert hibák 2.0; Ismert hibák), átnéztem a már jelentett hibákat, de nem találtam hasonló dolgot: Igen
 

DeletedUser9302

Vendég
100%-ban egyetértek veled.
Remélem meg fogják változtatni.
 

DeletedUser9070

Vendég
Világ: Az összes (magyar nyelvű) világ

Böngésző: Az összes böngésző

Hiba általános leírása: A kaszárnya ablaknál vagyunk. Amikor a kurzort rávigyük valamelyik egységre, kiírja annak a nevét. Ez eléggé váltakozó, mert nem egyformán vannak írva. Pl: kardforgató Íjászok Isten küldötte. A lenti képen jobban megfigyelhető

Gyakoriság: Folyamatosan fennáll

Sürgősség: Kisebb nyelvtani hiba....

Kedves Ákos!

Köszönjük, hogy segítesz a játék hibáinak felderítésében.
Megkérlek rá, hogy a talált nyelvtani hibákat a support számára a kérelem rendszerbe jelentsd be.
A kérelem rendszer elérhetősége:
http://support.innogames.de/login/to/game/grepo/market/hu

Porphyrion
 

DeletedUser

Vendég
Üdv! Van egy olyan problémám. Gyüjtöttem 300harci pontot megrendeztem az ünnepséget kaptam a kultur pontot,utánna kaptam 600harci pontot és megrendeztem még egy ünnepséget megvolt a 2 kultur pontom mire kigyült a 900harci pont eggyik kulturpontom eltüt erre mi a magyarázat? és ez után megcsináltam a megint az ünnepséget és megint 2 kulturpont volt és mire kigyült volna a 1200as harci pont addigra megint eltünt egy kultur pont most csak 1 van és csak 1 városom. Erre mi a magyarázat?
 
Fent