Online szövetségi tagok

DeletedUser1599

Vendég
Hali Mindenki!

Hol nézhetem meg, h a klántársam online van-e? Sok játékban egy színes pötty a neve mellett, vagy ilyesmi jelzi.
Esetleg van-e rá használható script?
Előre is köszönöm!
 

DeletedUser

Vendég
Nem tudod megnézni, és szerencsére script sincs hozzá.
Írj neki levelet.
 

DeletedUser1599

Vendég
Köszönöm! Bár szerintem nem lenne rossz, ha minimum ennyit tudni lehhetne a klántársakról.
 

DeletedUser1730

Vendég
Köszönöm! Bár szerintem nem lenne rossz, ha minimum ennyit tudni lehhetne a klántársakról.

Ez igaz jó lenne ,mert nehéz a komunikáció így nagyon!
Nekem az a problémám,hogy nem enged semmit a játék tele a raktáram,de se építkezni se a térképet nem engedi nyitni.
Az értesítéseket törölni se engedi.
Valami nem műkszik rendesen,már többször újra beléptem és ki.
De semmi:(
A város képet beadja de nem mutatja a szigetemet se.
 

DeletedUser

Vendég
Ez nagyon nem ide tartozik!
Firefoxnál töröld az előzményeket(arra ki sem térek, hogy ha használsz bővítményeket, akkor azokat rendszeresen frissíted, ugye? A Firefoxot is, ugye?), használd a monitort normális felbontásban, állítsd vissza a nagyítást (Ctrl+Num0).
Próbálj ki másik böngészőt pld. Opera, Chrome, esetleg Safari
 

DeletedUser1438

Vendég
Hali Mindenki!

Hol nézhetem meg, h a klántársam online van-e? Sok játékban egy színes pötty a neve mellett, vagy ilyesmi jelzi.
Esetleg van-e rá használható script?
Előre is köszönöm!

Szövetségi tagot csak a Klánvezér láthat, hogy online vagy sem, a Szövetség oldalon a TAGOK topikban. Csak a Vezér és az ő általa ilyen joggal felruházott tag látja. Ez az ő döntése. Így láthatja, hogy ki aktív vagy inaktív.

Én a Fűrészek Vezérnője vagyok és én így csinálom Vezértársammal együtt.
 

DeletedUser

Vendég
Talán fel kellene vetni az ötletek topikban, hogy lehessen látni ki online a szövetségből :)
 
Fent