Omicron Szerver Beállítások / Szavazás

Omicron Beállítások

  • 1 sebességű szerver

    Szavazatok: 2 1,9%
  • 2 sebességű szerver

    Szavazatok: 4 3,8%
  • 3 sebességű szerver

    Szavazatok: 4 3,8%
  • 4 sebességű szerver

    Szavazatok: 94 90,4%
  • 1 egység sebesség

    Szavazatok: 1 1,0%
  • 2 egység sebesség

    Szavazatok: 87 83,7%
  • 7 napos kezdővédelem

    Szavazatok: 24 23,1%
  • 5 napos kezdővédelem

    Szavazatok: 69 66,3%
  • 3 napos kezdővédelem

    Szavazatok: 6 5,8%
  • ÚJ foglalási rend

    Szavazatok: 58 55,8%
  • RÉGI foglalási rend

    Szavazatok: 48 46,2%
  • Van Morál

    Szavazatok: 14 13,5%
  • Nincs Morál

    Szavazatok: 83 79,8%
  • Szövetség létszám 75

    Szavazatok: 21 20,2%
  • Szövetség létszám 100

    Szavazatok: 54 51,9%
  • Szövetség létszám 200

    Szavazatok: 20 19,2%
  • Szövetség létszám 500

    Szavazatok: 6 5,8%
  • Éjszakai Bónusz 22:00- 06:00

    Szavazatok: 38 36,5%
  • Éjszakai Bónusz 24:00- 06:00

    Szavazatok: 38 36,5%
  • Éjszakai Bónusz 23:00- 07:00

    Szavazatok: 27 26,0%

  • Összes szavazó
    104
  • A szavazás lezárult .

Moira

Ex-CM
A világok indulása elég változatos, mivel attól függ, hogy mennyi világ áll nyitva a regisztrációra.
Jelenleg 2 harci, 1 hősi és 1 békés világ van, ahova regisztrálni lehet. A múlt hónapban két világ is végleg bezárta kapuit.

Ezek a tényezők indokolják egy-egy új világ indulását. Tehát a játékosok cselekményei befolyásolják a játék menetét és a világok sorrendjét.

A jelen szavazást a játék kérésére tettük meg és az összes figyelmeztetést előre megtettük. 40000 fiók van, amennyiben lett volna mondjuk 1000-2000 szavazat, akkor még talán lehetne azt mondani, hogy a nagy érdeklődés miatt előre vesszük a gyors világot, de mivel nem mutatott ilyen érdeklődést a játékos közösség, ezért nem módosítottunk a sorrenden.

Sajnos nem tudunk pontos időt mondani, mivel a világ indításához feltétlen kell a support vezető, a termék menedzser és a fejlesztői csapat. Ráadásul nem csak egy világ indul globálisan, tehát amint sorra jövünk (ami függ más világok indításától is), egyből szólok. Köszönöm a megértést.

Ahogy írtam, most akkor egy lassú világ jön, amely azonban mondhatni pont ellentéte az általatok kértnek, hogy a következő világ már a ti általatok felsoroltakból minél többet fel tudjon használni (azzal, hogy a négyes sebesség elég kérdéses, de majd meglátjuk).

világ sebesség: 1
egység sebesség: 1
szövetségi taglétszám: 500
hódítási rend: régi
morál: van
éjszakai bónusz: 22:00-7:00
kezdő védelem: 7 nap

Azt is kiemelném, hogy azok jellemzően a fórumon aktív játékosok, akik ráérnek több időt tölteni a játékkal, így ők várhatóan egy gyorsabb, pörgősebb játékot szeretnének, ugyanakkor nekünk a játékos világok tapasztalatait is figyelembe kell venni. Az Alpha világ még mindig az egyik legsikeresebb világ (ehhez nagyon hasonlít), holott elég régi és lassú.

Köszönöm a hozzászólásokat és a megjegyzéseket. Mindenképpen a lehető legnagyobb mértékben figyelembe fogjuk venni a kéréseket.

Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser

Vendég

világ sebesség: 1
egység sebesség: 1
szövetségi taglétszám: 500
hódítási rend: régi
morál: van
éjszakai bónusz: 22:00-7:00
kezdő védelem: 7 nap


Tisztelettel
Moira

Csak az éjszakai bónusz nem egyezik az Alpháéval, karácsonykor lesz rajta béke???
A kereskedelem sebessége is 1-es lesz?? :D
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8461

Vendég
Ehhez nem így kell hozzáállni. A játék most az új játékosoknak, és a lassabb sebességet kedvelőknek szeretne kedveskedni. Ahogy a Szupport Vezető is említette, a szavazás eredményét figyelembe veszik a következő világnál.
 

DeletedUser

Vendég
Na arra kíváncsi leszek ,hogy végén hanyas lessz.
Remélem 4-es lessz
 

DeletedUser

Vendég
Én a Kappán kezdtem mint új játékos és nagyon tettszett,még nem reggeltem a Lambdára! Akkor teljesen megváltozott minden sebesség lett pörgés hagytam is a Kappát!HA egy új játékos is megérzi a pörgést soha többé nem kell neki lassú szerver!
Azóta is Lambdan vagyok és azt várjuk hogy induljon végre megint valami gyors pedig már nagyon haldoklik a szerver!
Nem tudom tudunk-e várni 3-4 hónapot mire lesz gyors szerver!:(
 

DeletedUser2434

Vendég


A jelen szavazást a játék kérésére tettük meg és az összes figyelmeztetést előre megtettük. 40000 fiók van, amennyiben lett volna mondjuk 1000-2000 szavazat, akkor még talán lehetne azt mondani, hogy a nagy érdeklődés miatt előre vesszük a gyors világot, de mivel nem mutatott ilyen érdeklődést a játékos közösség, ezért nem módosítottunk a sorrenden.

Ezen könnyen tudunk segíteni.
Kérek egy ismétlést a szavazásra és még az elején nekiállok körlevelet írni a szervereken ami nyitva van.
Ha már ennek a reklámozásában nem segíthettek. Biztos vagyok benne,hogy összejön a kért mennyiség.
Nem az előrehozás miatt mert azt lekéstük hanem,hogy biztosítsuk a megfelelő mennyiségű szavazatot egy extra (4) gyors világhoz.
 

DeletedUser8979

Vendég
Sebesség:3
Egység sebesség:2
Morál:nincs
Szövetségi limit:200
Hódítás:Régi
Éjszakai bónusz:23:00- 07:00
Kezdővédelem:7 nap

Én a kővetkező világban szívesen játszom ilyen adatokkal!:)
Omicron várom!:))
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8965

Vendég
aKI a a lassut nem értékeli, a gyorsat nem érdemli:)))))
 

DeletedUser

Vendég
Játszani szeretnénk vagy a bónuszt sasolni? szét unom az agyam a mai világokon. a Lambda óta nem volt egy rendes ahol a legó gyors lenne. ezen múlik ugyanis szerintem a játék élvezete. mennyi ideig tart a legó kor, és mennyi idő az egység képzés.
ezt még lehet enis kiprobalom,ha nemfog megvaltozni akkora a sorend a foglalsi rendnél :)
 

DeletedUser

Vendég
Végül elindult a szerver teljesen ellentétes paraméterekkel, mint amit szavazásban kérvényeztünk, megértem, hogy alacsony részvételi számmal zárult a szavazás, de kérésnek ellentétes szervert indítani...?!
Hadd ne nyílvánítsam ki a háttérmunkálatokkal kapcsolatos véleményemet és a "pártatlanságot" lassú vs gyors szerver között.

Azért egy kis emlékeztetőt posztolnék a szavazás végeredményéről.
szavazas.JPG
 

DeletedUser1598

Vendég
Mielőtt írsz, gondolkodj. Olvass el más fórumszálakat is. ha ezt megteszed, rájössz, hogy mivel az előző harcos világ gyors volt, ezért most egy lassút akarnak indítani. Majd a következő lesz a megszavazott paramterekkel "megáldva". És még ezen az oldalon is olvashatod, hogy mivel elég kevesen szavaztunk, ezért nem tettek esetlegesen kivételt, és fordították meg a világok indításának sorrendjét.
 

DeletedUser8960

Vendég
Belenéztem ebbe az Omicronba, ne haragudjon senki, de égés ez a szerver! Amúgy a játékosok drasztikus része nem néz a Fórumra, én is 3 hónap után tudtam meg, hogy van ilyen... De ne legyetek szomorúak, ha ilyen világokat indít az Innogames, akkor izgalmasabb lesz a Fórumot olvasni, mint a játékot játszani!
 
Fent