Olvass el! Mielőtt topicot nyitnál!

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Témával kapcsolatos Információ:
Itt lehet a hibákat bejelenteni. Mielőtt új topicot nyitnál, nézd át a Nem hiba!, Ismert hibák!, hogy nincs-e közte, a te észrevételed. Ezután a nyitott topicokat is.


Prémiumról(fizetés, hiba) és banokról(kizárás) kizárólag az ügyfélszolgálaton keresztül adunk felvilágosítást. Ezt ne itt beszéljétek át.


Hiba jelentés folyamata: (aki nem ilyen formában adja be, azt törölni fogjuk, (még csak figyelmeztetünk))

  • Világ: Amelyik világon tapasztaltad a hibát
  • Böngésző: Melyik böngészőnél lépett fel a hiba?
  • Hiba általános leírása: Írd le mi történik, amikor a hiba bekövetkezik, hogy lehet előidézni. Minél több információt ossz meg velünk, hogy megtudjuk oldani a problémát.
  • Screenshot: Kép a hibáról, hogy vizuális képet is kapjunk róla. (amennyiben print screennel csinálod, akkor az oldal elérési címét vágd le róla)
  • Milyen gyakran fordul elő: Időnként(reggel, délután, este), vagy folyamatosan fennálló-e?
  • Sürgősség: Mond el nekünk, hogy ez sürgősen megoldandó hiba, vagy csak egy kisebb.
  • Összefoglaló: Írj egy pár soros összefoglalót a hibáról.
  • Elolvastam a 2 kiemelt témát(Nem hiba, Ismert hibák), átnéztem a topicokat, de nem találtam hasonló dolgot: Igen/nem


Kérnék mindenkit, hogy ebben a formában tegye a hibabejelentést, különben nem tudunk utánanézni a dolognak.


Grepolis Support Csapat
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent