ok nélküli veszteség!!!

DeletedUser

Vendég
[report]7165104491d1928d30284791eb67632a[/report]


Nem értem ez hogy történt még azt se írja a játék mi volt az ellenfél hadserege egyszerűen lenullázta a szárazföldi egységeimet és kész pedig többször kémleltem és szimuláltam a csatát előtte simán nyernem kellet volna!!!

Kérlek segítsetek magyarázzátok meg valahogy elég sok idő volt míg kifejlesztettem a sereget és most mivel nullázta a katonáimat védtelen is vagyok!!!

Előre is köszönöm!

Ob-Zo
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Lehet, hogy közben beküldött a védő egy rakat biremát, így kiirtották a sereged (ha pedig szárazföldről támadtál, akkor szárazföldi védőt).
A szerencse is lehet, hogy kisebb volt mint amivel szimuláltad, lehet, hogy volt falanxa és parancsnoka, amiről te nem tudtál, így nem tetted bele a szimulátorba.
Sajnos a jelentések nem jönnek át ide a fórumra :(
 

DeletedUser

Vendég
Köszi a hozászolást!

Már elkönyveltem magamban hogy ez nekem egy elég nagy mínusz de azért bosszantó hogy nem írja ki mi ellen vesztettem a jelentésben csak 2 db kérdőjel van! azért próbáltam belinkelni. És nem tudott küldeni mert ez az 1 városa volt és nincs szövetségben. Szal elég pici a valószínűsége hogy valaki segített volna neki!

Eléggé rossz hogy ilyen szerintem hibák vannak mert elveszik az ember kedvét a játéktól! Készültem rá egy hete kb. erre ez van simán vernem kellet volna.
Na mindegy elégé hasonlít ez a játék az életre!!!

Ob-Zo
 

DeletedUser

Vendég
A kérdőjel azért van, mert ha leszedik a sereget, akkor nincs aki hírt hozzon a védőkről.

Tengeren keresztül támadtál?
 

DeletedUser

Vendég
igen és a hajóimból egy darab sem hiányzott, a seregét meg előtt 1 napol kémleltem és 1/4 annyira sem volt jó mint amit oda küldtem ezért nem értettem...


Ob-Zo
 

DeletedUser

Vendég
Nem lehet, hogy épp nem volt a városban a teljes serege?

Mivel támadtál? Mi volt a jelentésben? (nem muszáj kiírnod fórumra, írhatod privátban is)
 
Fent