Nyersanyag forrás.

  • Témaindító Minato Namikaze
  • Kezdés ideje

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Egy újab ötletem lenne.
Rövid és tömör leszek.

Jelenleg a nyersanyag források maga a bányák és a gépi falvak illetve a szigetküldetések. (A szigetküldetések csak nyersanyag növelők.)

Terv:
Egy újabb nyersanyag forrás ami a raktárban lehetne hozzá jutni.
Két dologgal lehetne:


-Egységek feláldozásával.

Pl:
75 db kardforgató feláldozásával kapsz 2500 mindenből.

Szerintem ez korrekt
Figyelem, ez egy írány ötlet szóval ha valakinek van még ötlete ehhez kapcsolatba irja le nyugotan.

Várom a véleményeteket. És ha valaki nem ért valamit az nyugotan kérdeze meg . És bocsi a helyesírási hibákért.

Tisztelettel:
Minato
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser8461

Vendég
Nagyon jó ötlet, nagyon jó lenne az egységeket leszerelni, velem is sokszor előfordult, hogy rossz egységeket raktam be a barakkban képzésre, és nem tudtam őket sehogysem megöletni rövid távon. Viszont a harci pontokért járnak kulturális pontok, azokhoz nem kell hozzányúlni.
 

DeletedUser

Vendég
Nagyon jó ötlet, nagyon jó lenne az egységeket leszerelni, velem is sokszor előfordult, hogy rossz egységeket raktam be a barakkban képzésre, és nem tudtam őket sehogysem megöletni rövid távon. Viszont a harci pontokért járnak kulturális pontok, azokhoz nem kell hozzányúlni.


A harci pontokat is lehetne használni egy aktiv támadó és védő játékos simmán boldogúl. És nekem most Üpsilon-on 72 kúltúra pontom van és 21298 harci pontom és 21300 harci pont kell ahoz, hogy még egy diadalmenetett tudjak csinálni. 21298-298=21000 vagyis nem lesz keveseb kúltúra pontod. És 298 harci pontért kapnál x nyersanyagot mindenből.
 

DeletedUser9302

Vendég
A leszerelést Támogatom, a HP maradjon meg a városszerzés céljára.
 
Fent