Nem kapok harci pontot

Státusz
Nem lehet hozzászólni.

DeletedUser

Vendég
Üdv mindenkinek!

Van egy problémám: kinyírtam a mellettem lévő összes ismeretlen szerencsétlent, és mi a francért nem kapok harci pontot, amikor haverom meg az első támadásnál kapott? Kérlek segítsetek. Barbárokat is kinyírtam (3 holpita, 4 kardforgató, 3 parittyás) és semmi! Plz help! :mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Vendég
Talán várni kéne egy kicsit,és talán megjelenik,esetleg az is hatásos lehet,ha volt is valami a "szerencsétlen" városában,amit kinyirthattál.

Ők nem barbárok,annál kicsit fejlettebek,és pontot sem kapsz,ha őket ölöd.

Végezetül pedig egy szmájliból is megértjük,hogy mérges vagy.
 

DeletedUser

Vendég
Ha a miliciáért és barbárokért nem kapok pontot, akkor szeretném tudni, hogy ő miért veheti el az enyémet? Így nagyon nehezen gyűlnek a harci pontok itt a játék elején - katonák meg csak hullanak:mad:
 

DeletedUser

Vendég
Barbárból lehet nyersit kinyerni?
volt egy elég "durva" harcom 50 milicista ellen 33 egységet vesztettem és nyersit sem kaptam érte.
 

Moira

Ex-CM
A harci pontjaid nem csökkennek. Azt tőled senki el nem veszi. Az ellenséges VÁROSOK (vagyis nem faluk) támadásakor, az ott elhúnyt reguláris egységekért (legyen az bárkié, amíg kiképzett hadsereg) kapsz pontokat. Meg persze a hajókért. Kifejezetten érdemes egy gyarmatosító hajót elsüllyeszteni...
 
Utoljára szerkesztve:

Moira

Ex-CM
Ők nem barbár falvak, hanem simán falvak, és természetesen lehet nyersanyagot kapni értük. Csakúgy mint a gazdátlan városoktól. Nyersanyagot is lehet hozni, a falvaktól a falvak erejének függvényében, városoktól, pedig az aktuális nyersanyag állás és raktár szint kombinációjától függően.
 

DeletedUser

Vendég
Ők nem barbár falvak, hanem simán falvak, és természetesen lehet nyersanyagot kapni értük. Csakúgy mint a gazdátlan városoktól. Nyersanyagot is lehet hozni, a falvaktól a falvak erejének függvényében, városoktól, pedig az aktuális nyersanyag állás és raktár szint kombinációjától függően.

Ebben az esetben viszont hibát kell jelentenem hiszen nem kaptam se támadó se védekező pontokat a küzdelemért :(
( JA ÉS NEM TÖRÖLTEM A JELENTÉSEMET. TUDOM BIZONYÍTANI :rolleyes: )
 

DeletedUser

Vendég
ja hogy csak reguláris ... akkor lassan fölfogom!
Tehát akkor hiába nyirok ki 50 milicistát egy aktív játékos ellenfelemtől és hiába veszitek én is 33 egységet, de mégse jár érte semmilyen harci pont.

Ellenben, ha ugyanezzel a seregemmel leöltem volna 6 ellenséges kardost és mondjuk nem lett volna veszteségem akkor is kapnék 6 támadó harci pontot hiszen reguláris csapatok ellen okoztam győzelmet? :eek:
 

DeletedUser

Vendég
pontosan...
6 kardosért jár a pont a milíciákért nem

ha járna értük is nekem is 5x ennyi pontom lenne, de így sajna "csak" ennyi van:D
 

DeletedUser

Vendég
Megoldodott a problema, csak idobeni csuszas volt.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Sajnos én többször támadtam meg játékosokat ,de harci pontot nem kaptam értük. Mi lehet a gond ? Voltak egységei mégsem növekedett a pontjaim száma egyszer sem ..


Előre is köszönöm a választ

Baráti üdvözlettel:

sett
 

DeletedUser

Vendég
Szövetségen belüli játékoshoz támogatásba kihelyezett seregem veszteségeket szenvedett el mégsem nőttek a védekező pontjaim?!
ötlet, tipp?
(és nem milíciával támadott :D)
 

DeletedUser

Vendég
Védekezés esetén csak a támadott falu tulajdonosa kap pontot, az erősítést küldők nem.
 

DeletedUser

Vendég
ez ebben a formátumban viszont tényleg nagyon nem jó.
az elsődleges önzetlen segítséget háttérbe helyezve egy pillanatra : aki áldozatokat hoz a másikért mind szervezésben, nyersiben, seregben az nem részesül abból ami alapvetően őt illetné.
Logikus és normális pontszámításnak gondoltam idáig, hogy a támadó a leölt védőnyi pontot kapott a támadó meg fordítva, de a városnak mi köze van hozzá? Más várost támadóként megkapom a cselekedetemért a pontokat akkor más város védéséért miért nem?
Az én csapataim harcoltak ? Én stratégiám volt? Az Én nyersanyagom volt? Az Én időm volt? esetleg Az Én aranytallérjaim (pénzem) voltak?
ez így elég nonszensz ...
 

DeletedUser

Vendég
Tudtommal más hasonló jellegű játékokban sem kap a támogató LE pontot a leölt támogatásáért "cserébe".

Más kérdés, hogy itt a HP-nak nem csak statisztikai jelentősége van.
 

DeletedUser

Vendég
Én is igenycsak örülnék, ha a támogatásra elküldött seregem veszteségei után kapnánk védelmi harci pontokat.

Végül is 1/4 részben a harci pont alapján lehet kultúr pontokat szerezni.
 
Státusz
Nem lehet hozzászólni.
Fent