nem jött vissza a kóddal az sms

DeletedUser

Vendég
sziasztok .

én érdeklődnék hogy ma regisztráltam és smsben rendeltem aranyat.
elküldtem az smst de hiába várom a kódot tartalmazó smst nem jön pedig levonta a számlámrol a pénzt érte.
segitségeteket előre is köszönöm

üdv Mira78
 

DeletedUser

Vendég
Kedves koordinatorok v. nem tom itt mi a neve a kedves uzemeltetoknek!!!


reheM Mindenkik.



Nekem is ugyan az a problemam mint az elottem szolonak, h nem jott vissza smsben a KOD. De a telefon jelezte, h az sms celba ert. Kerlek benneteket, h mielobb kompenzaljatok valamien formatumban a kellemetlenseget.

Tisztelettel egy kezdo Grepolis jatekos.
 

DeletedUser

Vendég
Már csak az a kérdés, hogy miért küldtetek sms-t amikor így nem is lehet prémiumra előfizetni.
 

DeletedUser

Vendég
Egy két hónapos postra reagálsz, azért van már ott, mert azóta bevezetésre került.
 

DeletedUser

Vendég
Arany vásárlás

Sziasztok! Én vettem telefonon aranyat csak az a baj hogy menet közben megszakadt az adat átvitel és újból kellett hívom és igy kétszer vette le a pénzt viszont csak 1X kaptam 180 aranyat. Valahogy nem tudjátok ezt kompenzálni valahogy ,gondolom utána tudtok nézni a problémámnak.
Válaszotokat előre is köszi. Elyapu
 

DeletedUser

Vendég
Ezt a kérdést az Ügyfélszolgálaton fogja tudni megválaszolni neked a support (nem hiszem el, ezt ma már másodszorra írom le).
 

DeletedUser

Vendég
A support soha nem fog fórumon keresztül prémiumról, vagy tiltásról információt kiadni. Minden esetben az Ügyfélszolgálaton kell bejelentést tenni.
 

DeletedUser

Vendég
Ügyfélszolgálat

Sziasztok! Milyen ügyfélszolgálat és hol?
 
Fent