negatív népesség?

  • Témaindító DeletedUser5793
  • Kezdés ideje

DeletedUser5793

Vendég
Üdv.
a Zétán több játékosnál is elő fordult,hogy minden érthető indok nélkül a népesség mínuszba fordult(nekem -4),aztán visszaállt pozitívba(vagy nullára).
ennek mi volt az oka,egyszeri eset,vagy számíthatunk a jövőben is hasonló meglepetésekre?
köszönettel,saam.
 

DeletedUser

Vendég
Kérlek, az ilyen jellegű hibákkal az ügyfélszolgálatot keressétek fel, mert itt adatok híján nem áll módunkban válaszolni.
 

DeletedUser1598

Vendég
Nekem áll módomban válaszolni:)

Amikor a szerver épp frissítés előtt van, akkor szokott ilyen történni. Nekem is volt ilyen, ez magától megoldódik, nem kell vele foglalkozni.
 

DeletedUser

Vendég
A másik lehetőség pedig az, ha levillámozzák a tanyádat :p

Bár jelen esetben gondolom nem erről volt szó :)
 

DeletedUser

Vendég
Ez valóban egy hiba miatt történt, de már a korrigálást lehet látni. A rendszer időnként ellenőrzi minden városban a szabad lakosságot. Ilyenkor újraszámolja a képzett egységeidet, illetve az épületekhez felhasznált lakosságot, és ha nem megfelelő érték van megjelenítve, akkor korrigálja. Jelen esetben is ez történt. Több egységet gyártottál le, mint amennyit engedni kellett volna a rendszernek. Ahogy a plusz katonák meghalnak, vagy épületeket bontasz le, akkor normalizálódni fog a helyzet. A jelenleg kiírt a valós érték.
 
Fent