Név változtatás

  • Témaindító Gabenioszhungeosz
  • Kezdés ideje

Moira

Ex-CM
Sajnálom, de a játékosoknak joguk van ahhoz, hogy nyomon tudják tartani ellenségeik és barátaik sorsát. Ehhez az kell, hogy következetesség legyen a játékban. Ha engednénk nevet változtatni, akkor ezt a következetességet vennénk ki a játékból, aminek sok hátránya van, viszont előnyét nem látjuk.
 

DeletedUser

Vendég
és arról lehetne szó, hogy csak 1 órán keresztül lehetőséget adtok rá?
Listát készíteni róla ki tették meg, és aztkörüzenetben kiküldeni...

Sajnos én is más ember nevével regizztem:O Csak megakartam nézni milyen a játék, nem akartam leragadni...
 

DeletedUser

Vendég
Sajnos nem lehet megváltoztatni a nevet, erre lehetőség sem lesz adva, Moira le is írta az indokot.

Dragonrk
 

DeletedUser

Vendég
Ha csak a játékot akartad megnézni, akkor valószínűleg még nem vagy túl fejlett, ezért még megteheted, hogy törlöd magadat és egy másik néven újraregisztrálsz.
 

DeletedUser

Vendég
Két fiókom van, két világban.
Különböző néven.

Van-e lehetőség arra, hogy az Alfán használt nevemre (Thor-76) lehessen iratni a Bétán használt fiókot (Jony King) ?

Már van 6 városom, nem akarok újraregelni az alfás nevemmel, és ott felfejlődni arra, hogy egyenkét elfoglalhassam őket, mert:
1, sokáig tart
2,nem léphetek be közbe a mostaniba, hogy megvédjem mástól, mert az multizás lenne.
 

DeletedUser

Vendég
név

Csak azért találtam furcsának,hogy nem lehet nevet változtatni,mert minden más online játékban lehetett amivel eddig játszottam (ikariam,deepolis,stb...)
 

DeletedUser

Vendég
hát az innogame játékaiban nem, jobb ha meg szokod, mert szerintem ez így jó :)
 
Fent