népeség növekedés

DeletedUser

Vendég
sziasztok van egy olyan kérdésem hogy már nem tudom feljebb huzni a tanyát és nincs népeségem mit tehetek hogy legyen vagy most mia teendö..
kérek mindenkjit hogy segitsen mert tehetetlen vagyok


üdv balázs Mosquito város alapítója
 

DeletedUser

Vendég
Fejleszd ki az akadémián az ekét és építs termálfürdőt (ha van könyvtárad/színházad/világítótornyod, azt le kell bontani).


U.i.: szerintem benne van a súgóban, és már vagy tizedszerre írtam ezt le :D
 

DeletedUser8091

Vendég
úgy is megy a népeség ha megölik

az embereidet pl. 700 embert elvesztettem a csatába akkor automatikusan visszakapod azt a 700 embert.
 

DeletedUser8231

Vendég
Hello! Pl. ha már minden ok a városban, akkor a szenátust akár 1-es szintig is visszabonthatom? Azok az épületek, fejlesztések amelyek a szenátus bizonyos szintjének meglétével lettek elérhetők, azok továbra is megmaradnak? Ez igen csak fontos infó lenne, ha vki meg tudná válaszolni. Köszönöm.
 

DeletedUser

Vendég
Nos egyes épületekhez bizonyos szenátus szint szükséges alapból néhány épület megépítéséhez és azok alapból eltűnnek ha a szenátus nem a megfelelő szinten van!

szerintem ha épületet bontasz a városod szintje is csökken és ez már nagyon drasztikus fellépés lenne a népesség növeléséhez bőven jó ha termál fürdőt építesz, vagy ha másik fajta katonát akarsz akkor elfoglalsz vagy alapítasz egy várost és azt arra specializálod ezt tudom javasolni:D:D:

további jó játékot és ha bármi gondod van kérdezz még:D
 

DeletedUser

Vendég
Ha visszabontod a szenátust, attól még megmaradnak azok az épületek, amiket megépítettél.
9. szintnél nem tudod kisebbre rongálni, mert csak 10-es szinttől bonthatsz épületeket.

Mindenesetre nem tanácsolom, hogy 15-16-os szintnél jobban visszabontsd, mert sajnos ha elharapózik a helyzet egy másik szövetséggel, előfordulhat, hogy elkezdenek nagy mennyiségben villám varázslatokat szórni a városaidra, és akkor nem minden épületet tudnál helyreállítani, illetve az építési idő is jelentősen megnő.
Úgy vettem észre, hogy az alsó soros épületeket (pl. termál) nem lehet villámmal lerombolni.
 

DeletedUser

Vendég
Nos egyes épületekhez bizonyos szenátus szint szükséges alapból néhány épület megépítéséhez és azok alapból eltűnnek ha a szenátus nem a megfelelő szinten van!
(...)
Mivel ez teljesen ellentétes a valósággal, így kérlek szerkeszd át. Félrevezető!
A Szenátus 10-ig bontható, a többi egyesig.

további jó játékot és ha bármi gondod van kérdezz még:D

Inkább ne :D
 

DeletedUser

Vendég
én logikusan valszoltam szerintem teljesen felesleges vissza bontani ;-) de nekem 8 amugy ha nem jó a válaszom akkor mas jobbat mond. én úgy tuttam, hogy elvesznek az épületek amikhez egy bizonyos szenatus szint szükséges, de ha nem akkot tévedtem..
 
Fent