Mobil verzió hiányosságok

DeletedUser10568

Vendég
A mobilos verzióban nem látni a fenntartásokat,és ez néha gondot okoz.ezt láthatóvá kéne tenni.
A kitüntetések meg a szövetségi zászlók nem látszanak még,de ez kisebb probléma.
 

DeletedUser10430

Vendég
Dolgoznak rajta.
Sajnos nem 2 perc és nem 2 forint összehozni az újításokat.
Na meg, rengeteg férőhelyet foglalnának pl. a fenntartások a mobilon, gyengébb net esetén meg be sem hozná a játékot.
Türelem. :)
 

Galathea

New Member
szövetségi fórum - mobil verzió

Android verzióban a szövetségi fórum rettentően apró betűkkel íródik - még táblagépen is, valamint nem lehet lapozni a hozzászólások közt, mindig végig kell tekerni. Mikor lesz nagyobb a betű a fórumokon?
 

DeletedUser10430

Vendég
Ha nagyobb telefont veszel. ;)
Egyébként, nekem nem kicsi, el lehet olvasni, csak lassan pörög lefelé. :(
 

DeletedUser10568

Vendég
Így igaz.úgyhogy ha egy 200+ üzenetes forumszálat akarsz végignézni-akkor rengeteg idő kell.
 

Galathea

New Member
8"-os kis táblagépről beszélek. Lehet, telefonon nem kicsinyíti le annyira a szöveget, mint nagyobb felületen. Nem próbáltam még.
 

DeletedUser11309

Vendég
Egyéb ötlet!

Szép napot!
Mobilon játszom a legtöbbet, a játék során ahogy a városok száma nő nagy segítséget jelentene, ha a városlistában a sorba rendezés mellet lehetőség lenne keresni.
Gondolok itt arra, a város listában a billentyűzet segítségével elkezdem gépelni a városnevet ahogy mondjuk a BB kódnál, így kiválasztható gyorsabban kívánt város.
Tudom kényelmi funkció azonban véleményem egyre többen játszanak mobilról, ha támad az ember időzíteni akar és gyorsan kell két város között váltani a sorba rendezéssel nem túl hatékony sok időbe telik végig pörgetni a listát.

Megoldást jelenthet még ha lenne egy szabadon variálható lista ahol az aktuálisan szükséges városk beállíthatók lennének a támadás/védekezés indításának sorrendjében (hasonlóan a támadástervezőhöz).
Üdv.:
QnaZ
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent