Mobil belépési hiba

DeletedUser6292

Vendég
Helló!

Mikor legelőször próbáltam be lépni, semmi gond nélkül sikerült, de utána többet sosem tudtam.
Mind ezt írja ki mikor az oldalt be töltöm:
Result of expression 'GM.model.Player.isInitialized' [[object Object]] is not a function.

Más be tud jelentkezni? vagy csak én nem tudok?
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
nekem ugyan ezt a hibát írja ki pedig én első alkalommal 4 percig bent voltam:D
 

DeletedUser

Vendég
Ki kellene próbálni egy másik fajta mobil böngészőt, elméletileg úgy már be kell, hogy engedjen.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser6292

Vendég
Hát én meg próbáltam más böngészővel, de az első használatig ott sem volt semmi gond, utána ismét azt a szöveget írta ki...
 

DeletedUser

Vendég
pl milyen böngészöt? és windows alapú okos telefonokon miért nem jön be? omnián? csak a webes nézet de az se lép be, pedig első nap 27. én bejött a mobil nézet de azóta semmi. plusz hiába írok közvetlen nektek arra se jön válasz.. már 3 napja..
 

DeletedUser

Vendég
Mint Support csak továbbítani tudjuk a problémát a fejlesztők felé, javítani nem. Nincs hozzáférésünk a forráskódhoz. A továbbítás megtörtént.
 

DeletedUser

Vendég
de akkor pl andoridos telón amin első nap még ment most meg nem mi történhetett ki is ír egy hibát amit láttam pl olasz meg angoloknál is, tehát tuti van már rá megoldás...

Result of expression 'GM.model.Player.isInitialized' [[object Object]] is not a function.
 

DeletedUser

Vendég
Nekemis ugyan az van mint Blueicenak. cache nem segit. én már probáltam a összes beálitás modot. egyetlen egyszer tudtam felmenni a telon, azota semi. remélem gyorsan megoldják. ha valaki tud megoldást írjon!!! elöre is kösz
 

DeletedUser

Vendég
android marketröl szed le a Opera Mobile web browser nevü alkalmazást. nekem elindult rajta egyelöre. a telom se x8. kétszer léptem ki, meg vissza. felment mind a 2szer. sok sikert
 

DeletedUser

Vendég
fel raktam azon bejön de csak a kilépés aktív ezt a hibát is olvastam másnál is..
azaz a opera mini azon nem megy csak betölt de semmi se aktív csak kilépés
amit te mondasz ezen most hála működik, köszi
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent