Mit lát?

  • Témaindító DeletedUser9415
  • Kezdés ideje

DeletedUser9415

Vendég
Sziasztok!
Ha megtámadnak és minden egysége elesik a támadómnak, de nekem is akkor a támadóm látja a védő egységeket, vagy kérdőjeleket lát?
Pl. ebben az esetben:
SnapCrab_NoName_2013-12-5_19-53-14_No-00.png

Ui.: Bocsánat a román nyelvért, de a fotó ott készült.
 

DeletedUser8461

Vendég
Szia Zsolt,

Ilyenkor ugyan azt látja, mint te.
 

DeletedUser9302

Vendég
És igen, ha nem tud mindent kiütni, akkor kémkednie kell.
Ezt meg több módon kivédheted.
 

DeletedUser

Vendég
És igen, ha nem tud mindent kiütni, akkor kémkednie kell.
Ezt meg több módon kivédheted.

Na én erre lennék kíváncsi! Hogyan lehet "több módon" kivédeni a kémlelést. Én eddig azt az egy módot ismertem, hogy több az ezüstöm, mint amennyivel a kém jön. Bár lehet, hogy a kémet meg is lehet vesztegetni, el lehet téríteni, vagy egyszerűen eltenni láb alól :)
 

DeletedUser9302

Vendég
Na én erre lennék kíváncsi! Hogyan lehet "több módon" kivédeni a kémlelést. Én eddig azt az egy módot ismertem, hogy több az ezüstöm, mint amennyivel a kém jön. Bár lehet, hogy a kémet meg is lehet vesztegetni, el lehet téríteni, vagy egyszerűen eltenni láb alól :)

Orákulum,
Ezüst tárolása
Akadémiai fejlesztés (Titkosírás).


Ezek azok a tényezők tudtommal amik kivédhetik a kémeket, vagy "Nehezíti a dolgukat". :)
 

Gitta72

Member
Szia Zsolt!

Lenne egy kis kiegészítésem...
Ha a támadó szárazföldön érkezik és minden egysége elesik akkor a száraföldi egységeidet nem fogja látni és ott kérdőjelet lát a jelentésben, viszont a kikötőt látja ,hogy ott mi van... Ott bizony minden egységet látni fog. (birema, hidra, jelző, szállító, stb...) Ha vizen támad és minden egysége elesik (vizi és szf egyaránt ) akkor mindkét helyen kérdőjel lesz látható a jelentésben. Ha minden vizi egységet bukik ,de szf egysége marad akár csak egy is akkor a kikötődet ugyanúgy látni fogja , mintha szárazföldön támadott volna.


Kedves Darkest!
A kémeket csak egyféle képp tudod kivédeni... A vermedben több az ezüst, mint amennyivel az Ő kéme jön.
Orákulum még csak meg sem nehezíti a kém dolgát, csak tudni fogod ,hogy kémkedtek még akkor is ha a kém bejutott. Nehezíti csak a dolgát a titkosírás kifejlesztése és nem akadályozza meg... (ez az egy amiben valóban igazad volt...) A súgóban sok hasznos info található erről...
 

Moira

Ex-CM
Valóban, Gittának igaza van. A kikötőről kap információt a támadó, még akkor is, ha csak szárazföldi egységekkel jön. Ezt már többször jeleztük a vezetőségnek, programozási okok miatt azonban, jelen állapotok szerint, nem fog ez változni.
 
Fent