Mit jent a 7 nap ellenében?

DeletedUser12276

Vendég
Sziasztok!
Ma kaptam egy úgymond harci varázslatot, hogy
7 nap ellenében, minden egységemnél. 20% csökkenthetem a toborzási időt.
Mit jent itt, a hét nap ellenében?
 

DeletedUser11943

Vendég
Szia!

Amelyik városodban aktiválod ezt, ott 7 napig 20%-kal csökken a toborzási időd.

Üdv.: Kmarci19999
 

DeletedUser12276

Vendég
De akkor mit jelent, hogy 20%al nő a toborzási idő?
Az egy másik városra vonatkozik? Vagy is, ha van 4 városom, akkor az egyikben csökken, a 3 ban pedig nő?
 

DeletedUser11943

Vendég
Nem ilyen bonyolult, 1 városra felhasználod ott 20%-kal csökken a toborzási idő. A többi városba megy minden ugyanúgy.

Üdv.: Kmarci19999
 

DeletedUser12276

Vendég
Nem ilyen bonyolult, 1 városra felhasználod ott 20%-kal csökken a toborzási idő. A többi városba megy minden ugyanúgy.

Üdv.: Kmarci19999

Azt teljesen értem.
De mit jelent a 7 nap ellenében? Ezt nem találtam sehol. Vagy ez csak fordítási hiba, lenne?
 

zola08

Member
7nap vagyis 7napig lesz aktív a hatás ennyit jelent és semmi mást ez olyan mint amikor beteszed az 5-ös kardost csak az nem napokig adja a kardosokat hanem a meghatározott pontszámhoz illő meghatározott számú kardost adja minden órában egészen amíg az aktiválásától el nem ér az utolsó órájáig ami jelen esetben 5.-ik óráját jelenti
 

DeletedUser12276

Vendég
7nap vagyis 7napig lesz aktív a hatás ennyit jelent és semmi mást ez olyan mint amikor beteszed az 5-ös kardost csak az nem napokig adja a kardosokat hanem a meghatározott pontszámhoz illő meghatározott számú kardost adja minden órában egészen amíg az aktiválásától el nem ér az utolsó órájáig ami jelen esetben 5.-ik óráját jelenti

Köszönöm szépen. Most már értem!
Köszi a türelmet is, kissé nehezen értettem meg. :)
 

DeletedUser12276

Vendég
Ez egy fordítási hiba lesz, ha esetleg egy pontos szöveget tudnál adni, akkor ki tudjuk javítani. Köszönöm szépen.


Thüké lelkesedése
7 nap ellenében, 20% kal csönkkentheted a toborzási isdőt, minden egység esetében.

Ez az a szöveg. :)
 
Fent