Minimális támadási létszám

DeletedUser

Vendég
Kedves support !
Az alábbi hibát észleltem:

Világ : Delta
Böngésző: Mozilla
Hiba leírása: Támadásnál nekem mindíg kiírja, hogy a minimális támadólétszám 72 fő.,
Ennek ellenére amikor engem támadnak már többször előfordult, hogy ennél lényegesen kisebb létszámmal támadtak meg.
Ma kétszer fordult elő, ami azért kínos, mert kalkuláltan a támadóm nem rendelkezhetett 72 fős támadóegységgel, ezért a védekezési stratégiám ehhez igazodott. Ennek ellenére támadás érkezett tőle a csatolt jelentés szerint, amira nem számíthattam, be is lázított !!

Screen:
[report]0a2352ed2f228689ac87f5168e32500e[/report]

Gyakoriság: Ma kétszer fordult elő. Mindkét esetben ugyanannál a támadónál.

Sürgősség: Nagyon sürgős, lévén, hogy a hiba miatt foglalható egy városom.

Összefoglaló: Azt gondolom, hogy minden játékos azonos szabályok szerint játszhat. Ha ez nem így van, akkor ennek két oka lehet. Vagy én nem ismerem jól a játékot, vagy ha jól tudom, hogy egyenlőek a játék feltételei mindnki számára, akkor súlyos az észlelt hiba, és kérek azonnali korrekciót és tájékoztatást.

Köszönöm a gyors intézkedést / választ előre is.
üdvözlettel:
Dzshutimesz
 

DeletedUser

Vendég
[report]f1248efa3d081fe937ba446691f54ca6[/report]
Itt egy másik példa.
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

A játékbeli jelentéseket sajnos ide nem lehet kimenteni :(
Egy képfeltöltőoldalt tudok javasolni (lehetőleg ne a képfeltöltés.hu legyen)

Ez egyébként helyzetfüggő. Nem tudom pontosan, hogy mitől függ, de én arra gondolok, mennyi az éppen a városhoz tartozó sereg létszáma, vagy valami hasonló.
Sajnos pontos infót nem tudok adni, de ez nem hiba. Nekem is ki szokta írni az általad írt üzenetet anno időnként, de szinte mindig más volt a minimális támadólétszám (nem mindig 72)
 

DeletedUser

Vendég
A minimum küldendő sereg minden esetben a leképzett sereg létszámától függ. Ha neked van össz. 10 egységet, akkor nyugodtan küldheted egyesével is őket, mert engedni fogja. Ahogy bővül a sereg, úgy kezd a minimum küldendő is növekedni.
 
Fent