"Minden mozog"

DeletedUser9302

Vendég
Összefoglaló
Lehessen egy helyen látni minden mozgó egységet.

Jelenlegi állapot
Városonként kell ugrálni, hogy lásd a támadásokon kívüli mozgásokat.

Leírás
Egy külön fülön lehetne megtekinteni minden mozgást.
3 felé oszlana: támadások, támogatások, kereskedelem (oda és vissza).
(Prémium funkció: Helytartó, Városszerint lehet csoportosítani. Ez csak felvetés nem szerves része az ötletnek.)

Visszaélések megelőzése
Eddig nem merült fel ilyesmi.

Vázlatrajzok
Figyelem! A vázlatrajz az új felülethez készült!
(Kicsit hiányos csak a lényegre utal, ne ez alapján döntsetek, hamarosan szebbet fogok csinálni)
new_ui.jpg

Érvelés
Lehessen látni az összes mozgást.

Nyilatkozat
Az ötlet megfelel a kritériumoknak? Remélem
Az ötlet be lett-e már korábban küldve? Igen/Nem
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
1.:Nem látom a képeket harákattintok
2.:Ezt helytartóval már látod ha van heltartód.

Szóval:Nem támogatom
 

DeletedUser9302

Vendég
Én látom nem tudom mi van vele.
Ha meg már van 100 városod nem fogsz ugrálni mind a százon, hogy megnézd van-e valami.
1. Kép. Fehér A betű (mint "All" angol szó: összes).
2. kép készül.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9344

Vendég
Ebben a formában, ha jól értem, megmaradna a sima Capatmozgások fül (Városonként), plusz emellett látható lenne az összes is egyben.
Így használata funkcionális, aki nem akarja nem használja - hátránya tehát nincs.

Hiánypótló ötlet, valami hasonlónak régen lennie kéne a játékban. Támogatom.
 

DeletedUser

Vendég
Ezeket a plusz funkciókat a helytartó biztosítja, számos egyéb funkcióval kiegészítve. Egyedül a kereskedelmi mozgásokat nem látod így összevonva, de az nem akkor probléma. Nem támogatom.
 

DeletedUser9415

Vendég
Szeintem is könnyeb volna, nem kéne annyit váltogatni a városok közt.
Támogatom!
 

DeletedUser9344

Vendég
Lehet, hogy a helytartó biztosítja, de nem mindenki engedheti meg magának a prémiumot... :/
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem pont a megnövelt kényelmi funkció és a könnyebb kezelhetőség miatt kerül ez kvázi pénzbe. Értem mire gondoltál iamkplus, de a játékot a prémiumból és egyéb a játékosok által elköltött pénzből tartják fenn, üzemeltetik. Ezek miatt logikusnak érzem, hogy ezekért a szolgáltatásokért "fizetni" kell.
 

DeletedUser9344

Vendég
Nyilvánvaló, hogy ez így van... De ez egy olyan funkció, mely nem biztosít annyira jelentős kényelmet, mint mondjuk a z egy kattintásos farmolás, melyért akár önmagában is érdemes prémiumot használni. Ez pusztán egy kisegítő lehetőség, mely ha van, akkor sokan használják, de pénzt önmagában nem sokan adnak érte...
 

DeletedUser

Vendég
Sztem is fölösleges.
100 várost átnézni sem sokkal több mint 15 perc.
Akink szüksége van a kényelemre és megteheti az vesz majd prémiumot.
 

DeletedUser9344

Vendég
Ez például akkor nagyon jó, mikor 1 perc múlva érkezik egy támadás, de bezártad a kis értesítőt, és nem tudod, hogy a 100 közül melyik városba... Míg végigváltogatod őket, már az 4-5 perc...
 

DeletedUser

Vendég
Sokat érsz vele, hogy a támadás elött 1 perccel megnézed.
Es 100 várost átfutni sem több mint 2 perc, ha a billentyűzetet használod.
 

DeletedUser9344

Vendég
Az ember elcsodálkozna mi mindent lehet egy perc alatt tenni.

Ha megszerzem 100. városom első dolgom lesz, hogy lemérem stopperral, mennyi idő végigváltogatni 100 várost. :)
 

DeletedUser

Vendég
Nekem 50 városban elindítani mindenhol biremák gyártását 2-3 perc, mindenhol diadalmenetet szervezni (attól függ mennyira laggol be) 1-2 perc max. (lemértem stopprrel, 48 városban megrendezni a diadalmenetet 47,33 mp.)
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Üdv!


Nos az én véleményem az ötletről:

Lehet van előnye ,de belátom nem sok értelme van.
És igen sajnos nem tudtam, hogy ezt helytartó egyik funkciója.
Csak ötlet volt, hiszen ha belegondolok, ha jön a támadás akkor villog ott fent a kard.


Köszi a kommenteket, azthiszem ez most nem jött össze (mint mindig :D), de majd csak lesz valami jobb ötletem!
 
Fent