Milyen szervert szeretnétek? Paraméterszavazás!

Milyen szervert szeretnél?

  • Világ sebesség: 1

    Szavazatok: 7 5,7%
  • Világ sebesség: 2

    Szavazatok: 18 14,8%
  • Világ sebesség: 3

    Szavazatok: 97 79,5%
  • Foglalási rend: új

    Szavazatok: 42 34,4%
  • Foglalási rend: régi

    Szavazatok: 78 63,9%
  • Morál: van

    Szavazatok: 51 41,8%
  • Morál: nincs

    Szavazatok: 63 51,6%
  • Kezdővédelem: nincs

    Szavazatok: 4 3,3%
  • Kezdővédelem: 1-3 nap

    Szavazatok: 20 16,4%
  • Kezdővédelem: 4 nap felett

    Szavazatok: 98 80,3%
  • Szövetségi max. létszám: 500-250

    Szavazatok: 17 13,9%
  • Szövetségi max. létszám: 250-100

    Szavazatok: 64 52,5%
  • Szövetségi max. létszám: 100 alatt

    Szavazatok: 43 35,2%
  • Egység sebesség: 3

    Szavazatok: 84 68,9%
  • Egység sebesség: 2

    Szavazatok: 33 27,0%
  • Egység sebesség: 1

    Szavazatok: 4 3,3%
  • Kereskedelem sebesség: 1-2

    Szavazatok: 19 15,6%
  • Kereskedelem sebesség: 3

    Szavazatok: 102 83,6%
  • Éjszakai bónusz: nincs

    Szavazatok: 15 12,3%
  • Éjszakai bónusz: legyen

    Szavazatok: 106 86,9%

  • Összes szavazó
    122

DeletedUser9302

Vendég
Tisztelt Játékosok!


Üpsilon világ szavazásánál sikerült megszavaznunk milyen szervert akarunk!
Reméljük sikerül most is!


Azokra a pereméterekre szavazz, ahol te a legszívesebben játszanál!


Igyekeztem, minden paramétert beletenni!


Ha valami nem fért bele a 20 lehetőségbe, azt sajnálom, de nem tudok mit csinálni.



Köszönöm mindenkinek aki szavazott!
 

DeletedUser

Vendég
Na szóval: szerintem mindneképpen egy régi foglalási rendű világ kellene, mert most nyílt 2 új foglalási rendű (Tau és Üpszilon), ha az utolsó is lezárul akkor elő fog állni az (s mind 2 esetében ez már küszöbön áll), ami nem is olyan régen az új foglalási renddel állt elő. Ezért szerintem a foglalási rend (HA a szupport el akarja kerülni ismét a botrányt-sírást-rívást) akkor régi foglalási rend lesz, ezért HIÁBA szavaztok újra, vagy a játékostársaitokkal toltok ki (s akkor milyne jogon sírtatok, hogy nem lehet új foglalási rendűre regisztrálni...) vagy peddig a szupport MINIMUM a foglalási rendre vonatkozó kéréseteket nem fogja figyelembe venni.

Egyébként én egy közepes gyors világ pártján állok, kettes egység és szerver sebességel és 3-as kereskedelemmel, ahol nem kell annyir nagyon aktívnak lenni, de mégis gyors legyen (nem mintha indulnék új világon).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Tisztelt edem104!


Első felvetésednek nagyon örülök "szerintem mindneképpen egy régi foglalási rendű világ kellene":

Ez igaz. És valószínű a Support egy régi rendű világot nyit. Sőt. Az is megeshet, hogy 1-es sebességű világ következik.
De az előző szavazáskor, sem egyből kaptunk olyan szervert amilyet kértünk. A Support előbb kielégítette a "hiányt", kitöltötte azt az űrt ami az előző szerver nyitásakor megfogalmazódott. Ezzel azt akarom mondani, hogy minden szerver után volt egy igény és ugyan szigma után, a szavazás 3-as sebességgel zárult, az igény a 2-es volt, amit Tau-val meg is kaptak. Tehát a szavazás nem biztos, hogy egyből veszik figyelembe, (ha egyáltalán foglalkoznak vele) így a két szerver között nyílhat egy régi rendű világ.


Második felszólalásodnak már kevésbé örültem: "HIÁBA szavaztok":

Ez nem igaz. És ha megkérhetlek, ne ronts el a hangulatot. Én nagy nyüzsgéssel, csináltam a szavazást és a szavazás, nem csak abból áll, hogy nyitok egy témát. Ahol játszok, minden világon a top 50 szövetségnek elküldöm a levelet, hogy szavazzanak!
Ez világonként legyen 50 helyett 30 szövetség, akkor is 60 üzenet, mivel egy helyre 2-t küldök. És ezt durván 6 szerveren eljátszani az 360 üzenet. Nem felhánytorgatásként, de nem olyan egyszerű.
Az, hogy hiábavaló-e a szavazás? Akkor nem nyitottam volna. De eddig én vagyok aki többször nyitott szavazást, hogy aki csak tud, ossza meg a véleményét. A szavazás eredményeit, összegeztem, a múltkori esetben is a Supportnak, és figyelmbe vették Üpsilon nyitásakor. Egy helyen lett eltérés. Egységsebesség 2 helyett 3-at kaptunk. Megérte szavazni!


Köszönöm megértésedet!
 

DeletedUser

Vendég
Ahogy elnézem az emberek a gyors világot szeretnének :) mint a Szigma.
 

DeletedUser9302

Vendég
Igen, mivel eddig Szigma szövetségei kaptak levelet.
Holnap másik szerver következik. (Tau valószínű).
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Darkest.

Azt hiszem sikerült félreérteni (talán pont az én hibámból), én arra céloztam a "hiába szavaztok" alatt, hogy a foglalási rendre nézve szerintem nem nyílt a kérdés, magának a szavazásnak az értelmét elismerem, hisz az elöző szavazás "eredményét" magam is láthatom - ergo játszom az üpszilon-on.
S minden tisztelem a tiéd, hogy veszed a fáradtságot a levelek kiküldésére, nem a hangulat rontása volt a célom, hanem szimplán felkelteni a figyelmet a foglalási rendekkel való jelenlegi helyzetre - ami lehet, hogy nem sikerült tökéletesen. A Tau igázból (ha jól emlékszem a szupport ki is mondta), hogy felsőbb körökből jött a beálítási paraméterek, a piackutatások alapján, s ahogy moira is fogalmazott mivel új dolog jött be ezért bizonyos követelményeket teljesíteni kellett (morál, a világ sebessége, foglalási rend), így az szerintem tekintkhető rendkívüli esetnek - bár megvan rá az esély, hogy megint be fog következni gy hasonló, ha a hősi világ beállításai a harcos világokba áthelyezés lesz hamarabb, mint új szerver nyitására lehetőség, mert akkor lehetséges, hogy megint a piackutások alapján lehet valószínű az új szerver létrehozva (ami gyakran nem tükrözi teljesen a valóságot, révén, hogy nagy esélyel a folyton befoglalásra kárhozatott játékot nem annyira ismerőket találják meg ezzel).
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem valamikor be lehetne rakni egy 4-es gyorsaságú világot. A németen volt olyan és az véleményem szerint nagyon jó volt.
 

DeletedUser10129

Vendég
Paraméterek

Sziasztok!

Ha következetes a vezetőség akkor 1-es sebességű világ, régi foglalási renddel és nagy létszámú szövetségekkel indul.
Ilyen nincs jelenleg.
Ugyanakkor Én magam is gyors világot szeretnék, új foglalási renddel és nagy létszámú szövetségekkel.

Sajnos lassú világra nem tudok csábítani embereket...
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok !
Érdekes,hogy szinte mindenki új foglalású világot szeretne és gyorsat,még akkor is amikor van már új foglalású ami nem is olyan rég indult.
A szavazatomat természetesen megtettem azokkal a paraméterekkel amivel szívesen játszanék,és örömmel vettem észre,hogy azok a paraméterek vezetnek amire szavaztam.
Az én meglátásom is az,hogy van értelme a szavazásnak,még ha nem is lehet mindenben kedvünkre tenni,de jó érzés az,hogy figyelembe veszik az igényinket.
van egy olyan érzésem,hogy most lassú világ lesz,de remélem évvégén indul egy olyan világ ami megközelítőleg hasonló paraméterekkel fog rendelkezni mint ami a szavazás jelenlegi állása.
 

DeletedUser9302

Vendég
Tisztelt Spygott!

Én is örülök, annak, hogy eddig a gyors világi paraméterek vezetnek, de figyelembe kell venni, hogy eddig leginkább csak Szigmáról szavaztak és ez lehet az oka a 3-as sebesség domináns eredményére.

A meglátásod pedig helyt áll, valószínű lassú szervert nyitnak, de az előző ilyen szavazáskor is nem egyből a szavazás lezárta után nyitották az általunk kért szervert (Üpsilon), hanem előtte egy a Szigma utáni igényeket kielégítő lassabb szervert nyitottak (Tau).

Köszönöm, hogy szavaztál!
 

DeletedUser9537

Vendég
Ahogy az eredményeket elnézem a többség úgy szavazott ahogy én is.Így remélünk egy gyors, régifoglalású, morál nélküli világot, 100 körüli taglétszámmal, éjszakai bónusszal, remélem bejönnek a számításaink, mert taunál csúnyán melléfogtak, gyors helyett lassú lett, régi rend helyett új. A készítők ha meg akarják tartani a prémiumos játékosokat, akkor gyors, kegyetlen szerver kell, igalmas, érdekes eventekkel. A mostani trák hódítás, pl nagyon jó lett.
 

DeletedUser9302

Vendég
Azért ismét felhívnám a figyelmet, hogy eddig többségben Szigmai játékosok szavaztak, majd ha kiírom a körlevelet lassú világokon, új foglalási rendű világokon, akkor változhat az eredmény.
 

DeletedUser10187

Vendég
Sziasztok!
Arra gondoltam hogy 4000 pontig védelem van utána Új foglalási rendel foglalhatsz morál legyen ! És szeritem olyan kéne ahol egyedül vagy egy szigeten vagyis tied egy sziget ugy lépsz be az mindenkinek kedvez utána meg belehet foglalni azt stb . köszönöm a figyelmet!
 

DeletedUser10090

Vendég
Szevasztok! :D
Na hát szavaztam és remélem gyors lesz és régi foglalási rend de lehet, hogy lassút indítanak most. Google012, ezt biztos ide akartad írni? :D
 

DeletedUser10188

Vendég
sziasztok olvasgattam erre fele dolgokat én pl ki veném a bónusz szolgáltatásbol a támadás riasztót vagy gépnél van valaki vagy nincs elveszti a játék a stratégiai formáját eséjt se ad a kissebeknek a tömeggel szemben. mivel mostanában egyes aktívab játékosok világbékéket okoznak a szervereken ideje korán pl a szigma és ezzel el veszik mások játék kedvét
 

DeletedUser10188

Vendég
és mért ne lehetne öt várossal kezdeni? és tíz nap védelem után ucu neki ez nagyob kihívás lenne mert az alig aktívak is stabilabak lennének .mivel a mai világban sok munkahejre a telefont se lehet bevinni
 

DeletedUser10129

Vendég
Sziasztok!
Arra gondoltam hogy 4000 pontig védelem van utána Új foglalási rendel foglalhatsz morál legyen ! És szeritem olyan kéne ahol egyedül vagy egy szigeten vagyis tied egy sziget ugy lépsz be az mindenkinek kedvez utána meg belehet foglalni azt stb . köszönöm a figyelmet!

Szerintem minimum elnézted a topicot...
De ha a megfelelő helyre írtad volna, akkor is csak április elsején lett volna értelme...

(Ez persze magánvélemény!)
 

DeletedUser9302

Vendég
Szerintem ide szerette volna címezni, de a védelem nem pontban hanem napokban értendő, az pedig sajnos szinte megoldhatatlan, hogy szigetenként egy játékos. Nem érné meg, mivel alacsony lenne a "felvevőpiac" tagsága. Kevesebb tag férne el egy szerveren, kevesebben vennék az aranyat.
 

DeletedUser9231

Vendég
Még gyorsabbat mint a szigma vagy a nű

Elvileg a szupport 4-5 hónapja azt mondta, hogy nem lesz sehol sem 3-as sebességnél nagyobb. Aztán azóta 2 piacon biztosan indult 4-es sebességű, így itt is csak a support engedélye és a németek engedékenysége szükséges szerintem...
De hát osztán' én má' mindent e' tok' képzeeni'....
 
Fent