Milyen szervert szeretnétek? Paraméterszavazás!

Milyen szervert szeretnél?

  • Világ sebesség: 1

    Szavazatok: 7 5,7%
  • Világ sebesség: 2

    Szavazatok: 18 14,8%
  • Világ sebesség: 3

    Szavazatok: 97 79,5%
  • Foglalási rend: új

    Szavazatok: 42 34,4%
  • Foglalási rend: régi

    Szavazatok: 78 63,9%
  • Morál: van

    Szavazatok: 51 41,8%
  • Morál: nincs

    Szavazatok: 63 51,6%
  • Kezdővédelem: nincs

    Szavazatok: 4 3,3%
  • Kezdővédelem: 1-3 nap

    Szavazatok: 20 16,4%
  • Kezdővédelem: 4 nap felett

    Szavazatok: 98 80,3%
  • Szövetségi max. létszám: 500-250

    Szavazatok: 17 13,9%
  • Szövetségi max. létszám: 250-100

    Szavazatok: 64 52,5%
  • Szövetségi max. létszám: 100 alatt

    Szavazatok: 43 35,2%
  • Egység sebesség: 3

    Szavazatok: 84 68,9%
  • Egység sebesség: 2

    Szavazatok: 33 27,0%
  • Egység sebesség: 1

    Szavazatok: 4 3,3%
  • Kereskedelem sebesség: 1-2

    Szavazatok: 19 15,6%
  • Kereskedelem sebesség: 3

    Szavazatok: 102 83,6%
  • Éjszakai bónusz: nincs

    Szavazatok: 15 12,3%
  • Éjszakai bónusz: legyen

    Szavazatok: 106 86,9%

  • Összes szavazó
    122

DeletedUser9537

Vendég
sziasztok olvasgattam erre fele dolgokat én pl ki veném a bónusz szolgáltatásbol a támadás riasztót vagy gépnél van valaki vagy nincs elveszti a játék a stratégiai formáját eséjt se ad a kissebeknek a tömeggel szemben. mivel mostanában egyes aktívab játékosok világbékéket okoznak a szervereken ideje korán pl a szigma és ezzel el veszik mások játék kedvét

szigmán nincs világbéke!!!! Pár napja is harcok dúltak, igaz a csodák miatt most 3-4 hétre alábbhagyott, de csak amíg az Egósok megnyerik a szervert. Azután jöhet a világháború is akár....

Az éjszakai bónusz azért nem rossz, senki se mondta, hogy bónusz alatt nem lehet támadni, csak, hogy a bónusz a védekezőt segíti. A támadásriasztó ellen meg csak azok vannak akiknek nincs, nekem régtől van, bár időnként kikapcsolom. Szóval, ha háborút akarsz azt drága megkaphatod, majd ha már az egón a korona. Addig picit várj ránk.
Puszi.
:)
 

DeletedUser

Vendég
Szerintetek a következő szervernél figyelembe veszik a szavazást?
Elég sokan jönnének a következő szerverre szerintem..Most zárt be 3 világ. (Kappa,Mű,Nű)
 

DeletedUser9302

Vendég
Szerintem nem, ugyanis most egy lassú világ várható, emellett a szavazás eredménye nem reprezentatív, ugyanis csak a szigmai játékosok szavaztak, így az eredmény a 3-as sebesség és a régi foglalási rend felé húzza a szavazást.
 

DeletedUser9494

Vendég
Nem értek egyet veled...
Jelen pillanatban csak új foglalási rendű világba lehet regisztrálni. Nem vettem bele achillest, mert ugyan megnyitotta a kapuit mindenki előtt, de az egy elég speciális világ és ahol már 100 feletti városokkal játszanak oda nem hinném ,hogy túl sokan akarnának regisztrálni ...
Most nemrég zárt be a regisztrálás elől rho szerver és már szigma is bezárt az új regisek elől...
elhamarkodottnak tartom azt a megállapításodat is, hogy itt csak a szigmás játékosok szavaztak... Ezt mi alapján tudod kijelenteni ?
Nem egy és nem két szavazás vagy vélemény nyilvánítás volt már a fórumon és a nagy többség véleménye a foglalási rendben tért el.... Az elmúlt időben indult szerverek új foglalási rendűek voltak és viszonylag gyors szerverek...
Régi foglalási rendű világban a hősök nem elérhetőek és nem indult ezidáig ilyen szerver... Ha figyelembe veszünk sok körülményt akkor logikusabb lenne egy gyors és ostromos szerver indulása.
 

DeletedUser

Vendég
Van benne valami..:D
Én örülnék egy régi rendű szervernek.De mind kettőt szeretem :D
 

DeletedUser9231

Vendég
Igazából lehet igazatok is.
2-es sebességű szerver 2 db van nyitva, ami a véleményem szerint lassúnak számít. (Nem nagyon érzel sebességben változást az 1-es sebességhez képest SZERINTEM)
Én nagyon örülnék egy 3-as sebességnél gyorsabbnak is, mert látom, hogy másol indul ilyen(pl ma a spanyol piacon vagy júniusban a dánoknál stb.) és én is játszanák olyanon egy alacsony szövetségi limitnél (25-50 között), de pl. a spanyollal gondjaim vannak (igen, a dánnal sem vagyok kibékülve :) ) :D
És azért ez elég rossz, hogy más nyelvű piacra kell menned olyanért amit itthon is sokan szeretnének.
Persze ez egy magán vélemény, de sztem a prémiumosok többsége a gyors szervereken van (ez is csak saját vélemény).
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser9302

Vendég
Nem értek egyet veled...
Jelen pillanatban csak új foglalási rendű világba lehet regisztrálni. Nem vettem bele achillest, mert ugyan megnyitotta a kapuit mindenki előtt, de az egy elég speciális világ és ahol már 100 feletti városokkal játszanak oda nem hinném ,hogy túl sokan akarnának regisztrálni ...
Most nemrég zárt be a regisztrálás elől rho szerver és már szigma is bezárt az új regisek elől...
elhamarkodottnak tartom azt a megállapításodat is, hogy itt csak a szigmás játékosok szavaztak... Ezt mi alapján tudod kijelenteni ?
Nem egy és nem két szavazás vagy vélemény nyilvánítás volt már a fórumon és a nagy többség véleménye a foglalási rendben tért el.... Az elmúlt időben indult szerverek új foglalási rendűek voltak és viszonylag gyors szerverek...
Régi foglalási rendű világban a hősök nem elérhetőek és nem indult ezidáig ilyen szerver... Ha figyelembe veszünk sok körülményt akkor logikusabb lenne egy gyors és ostromos szerver indulása.

Onnan tudom kijelenteni, hogy vsak Szigamiak szavaztak nagyjából 80%-os többségben, mert szigmán tudtam csak a TOP 30 szövetség összes tagjának levelet írni.
Tehát nagyjából szigmáról 1000 játékos értesült a szavazásról, míg más szervereken talán ha 10.
Ezért tudom kijelenteni.

A várható szerver pedig valószínű egyes (vagy kettes) sebességű és igen régi renddel, valószínű közepes szövetségi max. tagsággal (150-200 körül).
 

DeletedUser10129

Vendég
A várható szerver pedig valószínű egyes (vagy kettes) sebességű és igen régi renddel, valószínű közepes szövetségi max. tagsággal (150-200 körül).

Akkor még egy kérdésem lenne! Mikor indul a következőt követő szerver? :D Ami remélhetőleg minimum 3-as lesz?
 

DeletedUser9494

Vendég
Kedves Darkest...
Figyelemmel követtem a szavazást... Amikor szigmán elküldted a leveledet ( tudom mikor , mert mi is megkaptuk) akkor már a jelenlegi szavazatok többsége már megvolt és már akkor is ostromosra szavazott a nagy többség...
Még egy apró megjegyzésem lenne a hozzászólásodhoz..
Ugyan kétlem, hogy csak szigmás játékosok szavaztak volna ( főleg, hogy nagyon kevés az egyszerveres játékos) , hibás az a következtetés, hogy csak mert egy körüzit egy bizonyos szerveren küldtél ki csak onnan adtak le voksokat... Egy szavazás nem attól lesz reprenzentatív (A mintavétel lehet reprezentatív , nem pedig a szavazás...) ,hogy több szerverről érkeztek azok akik szavaztak.. Igazából a szavazás nem reprezentatív lesz hanem az eredménye valid. Viszont ezzel a kutatásmódszertan foglalkozik....
 

DeletedUser

Vendég
Szavaztam:

Világ sebbesége: 3

Foglalási rend: régi

Morál: Van

Kezdő védelem: 4 nap felett

Szövetségi max. létszám: 250-100

Egység sebesség: 3

Kereskedelem sebesség: 3

Éjszakai bónusz: legyen
 

DeletedUser

Vendég
Én mindenképen egy nagyon gyors világot szeretnék.
Szerintem sokkal jobb de ha nem akkor jó lenne egy közepes is csak ne 1-es sebbeségű legyen.
Ez az én véleményem.
 

DeletedUser9537

Vendég
Szerintem nem, ugyanis most egy lassú világ várható, emellett a szavazás eredménye nem reprezentatív, ugyanis csak a szigmai játékosok szavaztak, így az eredmény a 3-as sebesség és a régi foglalási rend felé húzza a szavazást.
gondolod? Akinek tudtam szóltam üpszilonról is, és privát grepós iserősökből is.
smiley_emoticons_kaffee2.gif


smiley_emoticons_hexefliegend.gif
 

DeletedUser5417

Vendég
Üdv!

Szavaztam én is, remélem még időben :) Gyors világot szeretnék, akár Szigma akár Üpsilon, de Tau csigalassúságot ne (az már olyan lassú hogy nekem fáj, pedig annoa Zeta is ilyen volt ha jól emlékszem)
Az hogy régi vagy új rend az mindegy, mind2 megy nekem, de az új rendet valamiért jobban szeretem :)
egységsebesség gyors legyen, morál ne legyen, éjszakai bónusz pedig legyen. Nagy szövilétszám, olyan max 200 és természetesen 7 napos kezdővédelemmel :)

Nekem ezek az igényeim, holott tudom hogy csiga világ jön
smiley_emoticons_daumendreh2.gif
 

DeletedUser9302

Vendég
Lehetne akár egy Tau sebességű világ, de 3-as egység-kém/kereskedelem sebességgel.
A rend az most régi lesz, mivel ebből most eléggé hiányt szenved a Grepolis.
(Tudom hogy 50-50% a megoszlás a régi és új rendű regisztrálható világok közt, de Hyperborea kilőve mivel békés és ez nem jó mindenkinek, Achillesen nem érdemes újrakezdeni, így marad Tau és Üpsilon, amik pedig új rendűek).
 

DeletedUser9231

Vendég
Én nagyon reménykedek benne, hogy a Support mindennt megtesz azért, hogy egy gyors szervert kapjunk.
Ahogy ő is mondta, ezeket az újításokat úgy lenne értelme kipróbálni.
Az 1-es sebességű világok pedig nem csak azért gyérek, mert lassú (persze ezért is), de sokan csak odamennek megnézik és be is fejezik, mikor meg látod a 1000000.... szellemet melletted neked is elmegy a kedved...
 

DeletedUser

Vendég
Biztos vannak akik 1-es sebességű szerveren szeretnének játszani, de nekem a játék kettes sebességtől kezdődik. :)
 

DeletedUser9302

Vendég
A kettes elviselhetetlen úgy ahogy az egyes.
Alig lehet fejlődni.

Tehát az otimális sebesség szerintem 3-nál kezdődik, de azzal indokolnak a játékosok, hogy ott sok támadás jöhet be. Egyszerű a megoldás 1-es egységsebesség :D
 

DeletedUser

Vendég
Egyre sűrübben jövök fel ide a fórumra azt keresve, hátha indul új világ végre! Jó ideje nem játszottam, de ha a következő világ minimum szigma jellegű lesz, akkor én leszek az "első" aki a szerver indítása előtt bekerül :D!
Na csak poén, viszont nagyon várom, hogy mi lesz és mikor!
 
Fent