Milyen "hand-set"-et vegyek?

DeletedUser

Vendég
Több szerveren játszottam már (sok néven), de ez a Tapsi-Hapsi már végleges lesz - azaz aki ismer és szeret annak Helló-szia-szevasz!!!! :) ,aki meg ismer és nem szeret annak meg sok kardforgatós íjászt, mert úgy néz ki, elindultam.
.
A kérésem segítségetek iránt:
Nincs és nem is lesz otthoni internetes elérhetőségem, viszont az életvitelem teljes mértékben stabilizálódott, azaz tudom azt csinálni, amit szeretnék. És szeretném a Grepolist végigvinni, tehát normálisan egy szervert megnyerni, a másik meg hogy Pokerstars tag vagyok, tehát azt is tolnám. A tech.-kütyükhöz hülye vagyok (bár programozást tanultam, de mikor még a legnagyobb lemezlovas DJ Bobo volt), tehát légyszíves mondjátok meg nekem és utasítsatok rá, milyen hordozható kézi-masinát vegyek, amin tudok játszani.
Lap-top-ot nem akarok, mert azt körülményes cipelgetni, igazából okostelefonban és tabletben gondolkodom, de még egyik sem volt, tul. képp azt sem tudom, a tablettazmi. Viszont hallottam olyan alkalmazásról, ami jelzi a készüléken, ha támadnak Grepóban. Vagy mi...
.
Na tehát hót hülye vagyok mindenhez, csak normálisan szeretnék játszani a Grepóval és a Pokerstarssal, egy hordozható kütyün, és max. 30.000 Ft-om van rá (használtat vennék, aminek a bolti ára lehet akkor ugyebár 70.000 is).
.
Előre is nagyon szépen köhönöm a hozzásztólásokat, és tuti hogy nem csak én vagyok ilyen problémával.
.
.
.
Ja, amúgy lesz új szerver vagy valami a közeljövőben?
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Nos, alapvetően szerintem egy Samsung-ban gondolkodj, mert azok a legjobbak szerintem (mielött bárki is megkérdezné: nekem Huawei-em van). VISZONT jól működő használt okostelefonnak az ára bőven 30 ezer felett van, szerintem egy elfogadható állapotú okostelefon ára kb. 50 ezerért lehet, az alatt én nem jósolok neki 2 hónap működésnél többet.

Ja és még egy jó tanács: KERÜLD AZ IPHONE-kat. Az oka egyszerű: könnyen elromolnak és direkt úgy építik őket, hogy ha bármi is elromlik akkor venned keljen egy vadonatújat, mert nem lehet szétszedni - de ha megkísérled akkor sem fog menni (True story...). Sajnos az Apple-nek ilyen az üzletpolitikája, kerüld mindneképpen.

Tablet-et szerintem nem lenne érdemes venned, mert azokat majdnem ugyan olyan problémás vinni, mint a Lap-top-okat (bár szerintem a Lap-top-ot sem az), s még drágábbak is általában, mint az okostelefonok.
 

DeletedUser

Vendég
Köszi, és Samsungból melyik a jó? Szokás szerint a minnél drágább annál jobb filozófia?
 

DeletedUser

Vendég
Samsung-nál szerintem a teljes Galaxy sorozat nagyon jó, s nem feltétlen kell emiatt a legdrágábbat venni, mert a moblitelefonoknál 2 dolog szerint mennek az árak:
-Apple termék-e? :)
-Mennyire vadonatúj

Még szerencséd is lehet az árral, ha így nézzük, mert manapság a fiatalok javarészének addig kell egy telefon, amíg az a legújabb (én beszélek 18 évesen :D).
 

DeletedUser

Vendég
Köszönöm szépen a segítségeket, ha létezik olyan, akkor lehet törölni ezt a fórumszálat.:confused:
Amúgy arra gondoltam, lehetne egyszer csinálni egy "Fórumozók" szövetséget egy új szerveren. Volt már olyan?
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok...ha esetleg van aki tud pontos választ,annak nagyon örülnék.
Egy jó ideje Nokia Lumiát használok és hát mint tudjuk egészen más az operációs rendszere mint a többi telónak.Androidos telók nem igazán jönnek be,az ios készülékekről meg nem is mondanék semmit.Szóval a kérdésem....van e valami esély arra a közeljövőben hogy W8 opercációs rendszerre lesz e grepolisz alkalmazás?--androidnál nagyon hasznos a támadás jelző,ezt nagyon hiányolom a Lumiánál.
 

DeletedUser

Vendég
Én nem hiszem, hogy az Inno most a Win 8-hoz készítene egyhamar, mert jelenleg ahogy észre vettem a FoE-hez készítik el ugyan ezeket az alkalmazásokat (nemrég jött ki az iOS-es verziója oda). Ha pedig azzal végeznek szerintem ugyan ezt elkezdik (ha nem eleve csinálják már) a Klánháború 2-höz is ugyan ezt, ezért szerintem csak ezek után következne a Win 8-ra való kiterjesztése az alkalmazásnak (ha valaha is meg fog történni).

Persze örülnék, ha ebben egy belső ember is (értsd: support tag) is megerősítene vagy cáfolna, mert ez csak én, informatikát tanulónak a meglátása - abból kiindulva, hogy az alkalmazásokat mindenhová szerintem egy csapat csinálja, így az erőforrások korlátozottak.
 
Fent