Mikor kapom meg ?

DeletedUser

Vendég
ma reggel jött az sms, hogy a bankom átutalta a pénzt az InnoGames bankjának,
mikor fogják jóváirni az aranyam ?
 

DeletedUser

Vendég
Szerintem ezt az ügyfélszolgálaton kérdezd meg, mert érdemben ott tudnak válaszolni.
 

DeletedUser

Vendég
A játékban itt találod meg (ha jól tudom, ez nem változott még)

Beállítások/Ügyfélszolgálat

Itt tudsz kapcsolatba lépni a supporttal.
 

DeletedUser

Vendég
Kedves Barátaim

irtam a supportnak, hogy méltányossági alapon irják jóvá az aranyamat, amire a pénzt szerda reggel megkapták...
még csak meg se nézték, mit irtam 2 napja...:S
úgy tünik, már abban a fázisban vannak, amikor a pénzünk elköltése sok "munkával" jár, és ezért nem tudnak foglalkozni az ügyeinkkel...:S
úgy döntöttem, csökkentem a "terheiket", és a továbbiakban egy fillért sem költök a grepóra...
(bizonyára hülye is vagyok, hogy 3x fizettem 14450 Ft-ot..) ...:S
 

DeletedUser

Vendég
Prémium kérdésekkel, problémákkal kapcsolatban mindenképp játékon belül, beállítások/ügyfélszolgálat útirányon keress meg minket, ott tudunk ilyen esetekben segíteni.
 

DeletedUser

Vendég
Prémium kérdésekkel, problémákkal kapcsolatban mindenképp játékon belül, beállítások/ügyfélszolgálat útirányon keress meg minket, ott tudunk ilyen esetekben segíteni.
dehát irtam, 3 napja, és meg se néztétek..:SSS
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok.
2-napja vettem énis érméket átutalással,még nem lett jóvá írva.Írtam az ügyfélszolgálatnak megsem nézték a levelet.
Meddig kell várni??
 

DeletedUser

Vendég
Szia!

Sok szerverre kevés szupportos jut, várj türelemmel, rövidesen választ kapsz.
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Először is mindenkinek, aki a prémium funkciónkat használja, szeretném megköszönni, hogy arany vásárlással támogatja a játékot.

Kérlek, tekintsétek át a prémium rendszert. Mivel itt nemzetközi pénzforgalomról van szó, ezért a jogszabályok (helyesen) nagyon sok extra biztonsági követeléssel állnak elő, amelyeknek nem egyszerű megfelelni. Vannak olyan vállalatok, amelyek kifejezetten arra specializálódtak, hogy mások részére ezeket a fizetéseket lebonyolítsák. Mi magunk is ilyen cégekkel állunk szerződésben. Ezért van az, hogy országonként eltérő feltételek állnak fenn, mivel minden országban más-más cég és más-más feltételekkel áll a rendelkezésre (pl. adózási megfontolásokból stb).

A fizetés ugyan 4 órán belül lezajlik, amennyiben ez országon belüli, ám itt nem országon belüli fizetésről van szó. Átutalás esetén a németországi bankhoz kell megérkeznie az összegnek ahhoz, hogy a Global Collect számunkra a fizetés teljesítését igazolja, az összeget nekünk jóvá írja. Mi csak akkor tudjuk az aranyakat kiadni, ha számunkra megjött a megerősítés a pénzügyi partnertől, hogy a fizetés rendben lezajlott. Hivatalosan 7 munkanap áll a bankok rendelkezésére ezen a téren, de gyakorlati tapasztalatom az, hogy 2-3 munkanap alatt megtörténik a váltás. Fontos, hogy a bankok hétvégén nem dolgoznak, sajnos.

Mi az, amitől a folyamat megakadhat, vagy meghosszabbodhat?
- nem kapunk meg minden adatot, hiányos adatokkal kapjuk meg a fizetést, (különös fontossággal bír a közlemény rovat!), ilyenkor nem tudja a rendszer, hogy mit kezdjen a fizetéssel, manuális beavatkozás kell
- a közlemény rovatban lévő számot már használták egyszer, ilyenkor kikerül az automatikusan elvégzett teendők közül, archívumba kerül a szám és manuális beavatkozás kell a fizetés könyveléséhez
- ha nem pontos összeget kapunk, vagy olyan tételt, amely nem szerepel az ajánlatok között, ilyenkor az automatika nem tud mit kezdeni a fizetéssel, manuális beavatkozás kell
- és persze vannak egyéb esetek is, pl. visszavont meghízás, nem hitelesített kártya, fedezet hiánya, de ezek úgymond mindenhol előforduló, nem Grepolis specifikus esetek, így ezekkel most nem foglalkozom.

Mi tehát a fontos? Az, hogy már az elején mindenki figyeljen oda a részletekre:
- közlemény rovatot pontosan kitölteni
- minden fizetésre új referenciát használni
- pontos összeget utalni
- átutalási vagy befizetési bizonylatot eltenni és megőrizni!!! csak ennek birtokában tudunk segíteni, ha a fentiektől eltérő panasz van, ahogy minden vásárlásnál igazolni kell a vásárlás tényét (blokkal).

Amit még általánosságban elmondanék, csak mert sajnos ezt nem tanítják iskolákban és elég fontosnak tartom: bankszámlaszámot ugyan meg lehet adni olyankor, amikor valahol bankkártyás átutalást teszel, de pl. kérelemben, magánlevélben, fórumon soha ne add meg a bankkártya számodat, különösen nem a cvc kóddal együtt!!! Ha azt valaki tudja, akkor visszaélhet vele. Mindenkit kérek, hogy saját biztonságára nagyon figyeljen. A Global Collect úgyis látja a kártyaszámot, a support pedig nem fogja elkérni, mert nekünk arra nincs szükségünk.

Köszönöm a figyelmet és a vásárlást is mindenkinek.
További kellemes játékot!

Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser

Vendég
Az e-mail viszaigazolásért járó 100 aranyat nem írták jóvá! karácsonykor kattintottam rá,azért mert 100 arany volt írva!!!
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Igen, az email megerősítéséért a küldetés rendszerben arany jár. Mivel pedig egyszer tudod megerősíteni az email címedet, ezért egyszer jár érte arany, nem pedig világonként. Ezért van az, hogy csak egyszer adja ki a rendszer az aranyat. A küldetés rendszer lényege, hogy megismertesse a játékosokkal a játék funkcióit. Ezt egy alkalommal megkapott 100 arany tökéletesen meg is teszi. Lehetőséget ad arra, hogy megismerjétek, mi mindenre tudjátok használni az aranyat. Ugyanakkor a játék fenntartása pénzbe kerül. Ha mindenkinek ingyen aranyat adunk folyamatos jelleggel, akkor attól tartok, idővel le kéne zárni a játékot. Köszönöm a megértést és kellemes játékot, valamint boldog új évet. (Ha valaki az első alkalommal való megerősítéséért nem kaptam meg, az az ügyfélszolgálati rendszerben jelezze felénk. Köszönöm.)

Tisztelettel
Moira
 
Fent