Mi van az asztalodon?

Moira

Ex-CM
Ma, leülve a géphez gondolván, ideje dolgoznom, a gépem programjai keresztbe álltak és így körbe néztem telepítő program irányába. Ez ráirányította a figyelmem arra, hogy fogalmam sincs, mit is tárolok a számítógép asztalomon. Meg is lepődtem alaposan. Így hát ímhol a kérdés: Te mit tárolsz a géped környékén?

Az én listám:
könyvek, papírok, fizetni való számlák, üres és teli cd-k, fésű, egy csomag bontatlan szalvéta, szétszakadt borostyán nyaklánc darabok, fél pakli kártya, néhány fénykép, anyag darabok, fejfájás csillapító, usb stick, mobil sick, telefon, 4 db különböző csavarhúzó, 3 különböző olló, zsebkendő, lázcsillapító, ép villanykörte, gombostű, használaton kívüli videó kártya, lemerült elemű videó kamera, ceruzák, tollak, kalapács, lovas matrica, virágmag, műanyag torta és igazi kávé (ez utóbbi mindig friss).

(Nem egészen tudom, mit keres ott a kalapács, de aggódom a képernyőmért :D)
 

DeletedUser

Vendég
Meghívók, koszos bögrék, teli bögre, rakás számla, füzetek, teendők listája, adatkábelek, fülhallgató, ajánlott szelvények, cdk, fontos íratok szanaszét és egyben, biciklipumpa, üres papírok, fegyvernek látszó tárgy, ecset álá portalanító, mikulásbögretoltartó, tollak kupakok nélkül, kupakok tollak nélkül, műanyag sárkány, szövetlukrécia, videokamera, üres nyert csokipapírok, mikrofon, "ez meg mi" kábelek, és megtaláltam az ollót, úgyhogy már az is.

Lehet rendet kéne már rakni.
 

DeletedUser

Vendég
Könyv,kamera,monitor,laptop,hangafalk,lámpa,mp3 lejátszó,számlák.fényképezőgép billentyűzet,értelmetlen papírdarabok :D
 
Fent