MI lesz ilyenkor?

DeletedUser

Vendég
Milesz akkor ha :
Pl.: a Tanyát maxra kifejlesztetted és nincs már szabad népességed és csinálni akarsz még pl. 10 egységet?:confused::confused::cool:
 

DeletedUser

Vendég
Akkor nem lehet már tööbb szabad népességet csinálni (nem találtam más szót) csak isteni beavatkozással(népességnövekedés) vagy mi? :O Az baj lenne!S.O.S
 

DeletedUser

Vendég
Népességnövekedéssel sem lehet többet csinálni, majd ha a katonáid meghalnak, akkor felszabadulnak emberek.
 

DeletedUser

Vendég
jaa ,értem.ez már gond mert nekem nagyon kevés egységem van még és a tanyám már 35.szintű és 40 a max. és minden nap kel még egy szint!!!!!:O:O:O:O:O:O:O:O:O C.C.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
még akkor nagyjából 500 egységet kapsz, de ha kifejleszted az ekét és építesz egy termált, akkor kb.:1000 lesz
 

DeletedUser

Vendég
már kifejlesztettem az "Ekét" .De akkor a termált válasszam?Mert a szinházat akrtam!!
A ha a könyvtárat megcinálom a 12 pontot pedig kifejlesztem valamire,utána lebontom és épitek mást , akkor elveszik az amit fejlesztettem és a pont????
Várom a válaszokat!!!Mind2-kérdésree!!
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:

DeletedUser

Vendég
Akadémiát addig nem tudod visszabontani, amíg nincs 12 fejlesztési pontod.

Csak a lerombolt épület szintek után szabadul fel lakosság.
 

DeletedUser

Vendég
és természetesen katonák tömeghalálával, ha nem tudod mit csinálj, akkor keress egy szellemvárost! Védd be! Támadd meg!
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Akadémiát addig nem tudod visszabontani, amíg nincs 12 fejlesztési pontod.

Csak a lerombolt épület szintek után szabadul fel lakosság.

Vagy is, a könyvtárat! A kapott 12 + pont miatt, ami a bontásával törlődik.
De van egyszerűbb módja is a népesség növelésének. Ha már a városban mindent felépítettél, kezd a szenátust vissza bontani, de 15-ös szint alá ne bontsd!
 

DeletedUser

Vendég
Akadémiát addig nem tudod visszabontani, amíg nincs 12 fejlesztési pontod.

Csak a lerombolt épület szintek után szabadul fel lakosság.
Én nem ezt kérdeztem!:mad::eek:
Ha a könyvárat felépítem és a +12 pontot elhasználom ,utána a Könyvtárat lerombolom akkor leveszik az amit a 12 ponttal fejlesztettem?
 

DeletedUser

Vendég
most.

Ha fel is használod a 12 pontot, bontani könyvtárat csak úgy tudod, ha újra lesz 12 pontod! Magyarul, fejlesztéseket kell törölj, ameddig nem lesz 12 pont.
Az már mindegy, mit törölsz! De minden fejlesztés törlése kultúrpontért megy!
Tehát, nem veszik el "az a fejlesztésed", amit a +12 pontból csináltál! Tetszőlegesen adhatod meg, mit bontsz.
 
Utoljára egy moderátor szerkesztette:
Fent