Miért?

Magyarország

New Member
Hello TULAJDONOSOK!!
Mi értelme van a játéknak ha egy fix idő után be zárjátok a SZERVERT ?
MIÉRT öljük bele a sók időt és a kitartást ha nincs semi eredménye? Mért nem futthat tovább ha meg van a győztes szövetség? Válasz kérnek szépen szentezsolt9@gmail.com címre előre is köszönöm!
 

Yerxa

New Member
Hello TULAJDONOSOK!!
Mi értelme van a játéknak ha egy fix idő után be zárjátok a SZERVERT ?
MIÉRT öljük bele a sók időt és a kitartást ha nincs semi eredménye? Mért nem futthat tovább ha meg van a győztes szövetség? Válasz kérnek szépen szentezsolt9@gmail.com címre előre is köszönöm!
Kedves Zsolt.

A tulajdonosoktól biztosan nem, de remélhetőleg a supportól fogsz kapni választ, viszont én is megpróbálom elmagyarázni mint játékos.
Ez egy ingyen is játszható játék, de remélem senki nem gondolja komolyan hogy emberek ingyen dolgoznak.
A szerverek fenntartása és felügyelete igenis pénzbe kerül.
Pár játékos egy-egy szerveren elkölt 100, de akár 500 ezer forintot is a győzelem reményében és sokan "csak" 10-50 ezerrel járulnak hozzá a fenntartáshoz. Viszont ha megvan a győztes csapat, már senki nem tesz bele egy forintot sem. Persze az arannyal szerzett előnyöket lehet elfogadni és elitélni is, de most nem ez kérdés.
A lényeg az hogy kell a bevétel az üzemeltetéshez és ez csak a lefutott szerverek zárásával és újak indításával érhető el.
Kedves Mindenki, remélem nem írtam hülyeségeket, pusztán reálisan próbálom látni a dolgokat.
További jó csatákat és sok hp-t kívánok mindenkinek :)
 

oldfox

Grepolis support
a Grepolis csapata
Community Manager
Még annyival egészíteném ki az előttem szólót, hogy vannak olyan szerverek is amelyek nem zárnak be, például Achilles, Hyperborea, vagy Edessa.
 
Fent