Miért van sok engedély nélküli fiókátvétel?

DeletedUser

Vendég
Tisztelt Support!
Szeretném segíteni a munkátokat azzal, hogy jelezzem felétek, miért van sok engedély nélküli fiókátvétel.

Egy volt barátom szeretné szabályosan átadni a fiókját az engedélyezett módon. Nem akar a szövetségével sem jellemtelen lenni, ezért nem nyom sem re-startot, se nem töröl.
A szabályoknak megfelelően járt el, lépésről-lépésre követte az előírásokat.

Lassan két hete már nem képes távozni a játékból, mert az égvilágon semmi nem történik.

Természetesen tolerálja ő, hogy bizonyos idő szükséges az engedélyezéshez, és minden suppotos tag a saját szabad idejéből áldoz erre a tevékenységre, de ez egy kicsit már túl hosszú idő ahhoz, hogy ne fogyjon el a türelem.

Ezek után nem csodálkozom, hogy kevesen választják a szabályos, support által jóvá hagyott fiókátvételt.
 

DeletedUser

Vendég
Igaz

Tisztelt Support!
Szeretném segíteni a munkátokat azzal, hogy jelezzem felétek, miért van sok engedély nélküli fiókátvétel.

Egy volt barátom szeretné szabályosan átadni a fiókját az engedélyezett módon. Nem akar a szövetségével sem jellemtelen lenni, ezért nem nyom sem re-startot, se nem töröl.
A szabályoknak megfelelően járt el, lépésről-lépésre követte az előírásokat.

Lassan két hete már nem képes távozni a játékból, mert az égvilágon semmi nem történik.

Természetesen tolerálja ő, hogy bizonyos idő szükséges az engedélyezéshez, és minden suppotos tag a saját szabad idejéből áldoz erre a tevékenységre, de ez egy kicsit már túl hosszú idő ahhoz, hogy ne fogyjon el a türelem.

Ezek után nem csodálkozom, hogy kevesen választják a szabályos, support által jóvá hagyott fiókátvételt.


Nekem is ugyan így volt!
Nagyon jó hogy felhoztad.
 

DeletedUser

Vendég
Hát... nekem talán még fél nap sem telt el az átadási kérelem és az acc átadásának megtörténte között.

De ha valakinek van rá ideje, jelentkezhet support tagnak, akkor gyorsabbak lesznek az ilyenek.
 

DeletedUser

Vendég
Hát... nekem talán még fél nap sem telt el az átadási kérelem és az acc átadásának megtörténte között.

De ha valakinek van rá ideje, jelentkezhet support tagnak, akkor gyorsabbak lesznek az ilyenek.

Hagyjuk már ezt a "Ha nem tetszik, csináld magad" típusú agyonkoptatott szöveget, mert ez csak egy nagyon olcsó kibúvó... Senki nem kényszerítette a support tagokat, hogy elvállalják ezt. A szabályokat sem mi, játékosok hoztuk, miszerint a support engedélye kell egy fiók átváteléhez, hanem ők vagy a felsőbb vezetőség. Továbbá egyik support tag maga írta valahol (már nem emlékszem pontosan, hol), hogy ez a folyamat 2-3 napot vehet igénybe. Szóval engedd már meg, ó nagy szabobalazsG, ki Senior Member vagy e fórumon, hogy "hangot" adjon a nemtetszésének az, aki a 2-3 nap helyett 2 hete vár már erre...

Szerintem te is más véleményen lennél, ha neked is ennyit kellene várnod.

Tehát én egyet értek Aidos-al! Hogy lehetne elvárni az emberektől, hogy betartsák maradéktalanul a szabályokat, amikor még a support sem tartja magát ahhoz, amit leírt? Ja, hogy nekik szabad? Értem.

Félreértés ne essék, minden tiszteletem a supporté, de van aminek muszáj hangot adni!

További szép napot!


Uff! Én is beszéltem...
 

DeletedUser

Vendég
Nem kell ilyen stílusban beszélni ahhoz, hogy a nemtetszésedet kifejezd...

Nekem is volt olyan, hogy hosszabb ideig várattak válasszal. Írtam bele egy választ, hogy szeretném, ha válaszolnának (persze szépen fogalmazva) és utána nem sokkal kaptam választ.
Az, hogy van tizenakárhány szerverre összesen 7 support tag (vagy kevesebb), nem jelenti azt, hogy nem tartják be a szabályokat.
 

Gitta72

Member
Lehet kifogásolni a stílust , hangnemet, tartalmat....
Mindkettőtöknek igaza van . Volt jó és kevésbé jó tapasztaltom ezzel kapcsolatban....
Volt hogy 2 nap alatt megkaptam az engedélyt az átadásra. De volt, hogy egy fellebezésemre 2 hét telt el mire érdemi választ kaptam. Sok helyen sokszor kellett megszólalnom, hogy reagáljanak rá.
Való igaz, hogy minden játékos tisztában kell legyen a szabályokkal , mert azok több helyen is megtalálhatóak és joggal várható el azok betartása is. Tisztában voltunk ezzel amikor beriztünk (legalábbis kellene tudnunk róla) . Ugyanakkor a szupport tagjai is tisztában voltak azzal ,hogy bizony lehet túl kevesen vannak ennyi szerverre és akkor sem volt titok ,hogy eme feladatot a szabadidejükben fogják végezni.... Ahogy elvárják tőlünk játékosoktól pl. hogy ésszerű időn belül kerüljün sor a szabályos városátadásra (ami 2-3 nap) úgy ez szerintem ilyen esetekben is célszerű lenne .... Sok félreértés és feszültség lenne elkerülhető ezzel.
 
Fent