Miért nem kaptam aranyat?

DeletedUser11037

Vendég
Üdv.

Gamerboy16 a játéknevem és afelől érdeklődnék hogy sokan kaptak 1000 aranyat.
Viszont nekem költözés miatt szabadságra kellett mennem a tegnapi nap folyamán jöttem vissza csakhogy én nem kaptam meg az 1000 aranyat ami most jól jönne.

Érdeklődnék hogy MIÉRT? :(
 

DeletedUser11219

Vendég
jött az üzenet: látogass el a fórumra az új istenek témában és ha vissza jöttél kapsz 100 aranyat...én azóta voltam wc-n... megfőztem az ebédet,elmosogattam .... arany az ablakban.....****a...
 

Moira

Ex-CM
Mindenkitől elnézést kérünk, akik nem kaptál meg az összeget, de mindenki meg fogja kapni. Arra számítottunk, hogy a belépési minták a szokásosak lesznek az esemény során, vagy csak kicsit torzulnak, de nagyon erősen megváltoztak, így nem volt szórás a belépések között. Ez nagyon erősen megterhelte a központi arany nyilvántartó rendszert. Az eseményt ideiglenesen felfüggesztettük, amíg megoldást találunk. Mindenki meg fogja kapni az aranyat, amit a játék ígért. Türelmeteket köszönjük!
 

Moira

Ex-CM
Maga az esemény az valóban, de az arany az nem. Sajnos egy hiba miatt nem mindenki kapta meg. Hétfőn fog döntés születni arról, hogy milyen módon tudjuk kezelni a helyzetet. Addig is mindenkinek köszönjük a türelmet.
 

DeletedUser11219

Vendég
elég szép számmal léptek fel a fórumra a hirdetés hatására az arany reményében..... sajnos nincs arany ..volt aki megkapta...volt aki nem / én sem/ reménykedünk...
 

DeletedUser11228

Vendég
Én véletlenül kiléptem belőle , az baj? Nem abból akartam kilépni , hanem egy másik ablakból de valahogy abból léptem ki...
 

DeletedUser11228

Vendég
Én kiléptem belőle , az baj? Nem abból akartam hanem egy másik ablakból és nem tudom, hogy de abból sikerült kilépnem...
 

Moira

Ex-CM
Nem baj, ha véletlen kiléptél belőle. Egységes választ fogunk adni a kérdésre, csak azt kell megtudnunk, hogy mik a technikai lehetőségek. Ezért kell a hétfőt megvárnunk, amikor a kompetens munkatársak elérhetőek lesznek, akik a döntést meg tudják hozni.
 

DeletedUser10979

Vendég
Maga az esemény az valóban, de az arany az nem. Sajnos egy hiba miatt nem mindenki kapta meg. Hétfőn fog döntés születni arról, hogy milyen módon tudjuk kezelni a helyzetet. Addig is mindenkinek köszönjük a türelmet.

Köszönjük a kreatív áprilisi tréfát, kedves Support team!!!
Őtletes, jól kidolgozott!!! Gratula!
Az aranyat várjuk... :eek:
 

DeletedUser11219

Vendég
ma már kedd este van... hétfőre ígértetek megoldást arany ügyben.....
 

Moira

Ex-CM
Hétfőre döntést ígértünk, mert akkor voltak együtt azok, akik ezt meghozhatták. Az a döntés született, hogy mindenki, aki aznap a kérdéses időben belépett, megkapja az aranyat. Azonban ehhez egy scriptet kellett írni. Ez a script ma a teszt világokon lefutott. Holnap, a frissítést követően a magyar világon is le fog futni. Köszönöm a türelmet.
 
Fent