Miért nem enged be a grepolis?

DeletedUser

Vendég
Sziasztok,már pár napja próbálok felmenni grepoliszra,de nem enged be.Nem tölti be azt a csikot ami ott van.Mi lehet ennek a baja?Hiába próbálom újrainditani a gépet,nem érek el vele semmit.
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékos!

A Fórumon elérhető egy útmutató azokról a lépésekről, amik a legtöbb felmerülő hibát megoldják és használatukhoz nem szükséges a Support aktív részvétele!
A témát az alábbi linken találod meg:
Általános és bejelentkezési hibák esetén mi a teendő?

Kérlek, próbáld ki ezeket a lépéseket és amennyiben a probléma továbbra is fennállna, akkor jelezd azt felénk!

Bízom benne, hogy megoldódik a problémád és további jó játékot kívánok!

Tisztelettel
Moira
 

DeletedUser

Vendég
Megpróbálom,és mihamarabb jelentekezem...
Nekem a Mozzila Firefox és a Google Chrome van,és azok nem engednek fel.
 

DeletedUser

Vendég
Sziasztok!

Elore elnezest kerek, hogy ide irom a problemam. Ritkan jovok ide infoert ezert nem vagyok benne biztos, hogy jo topicot valasztottam.

3 vilagban jatszottam, jelenleg az Achillesen vagyok aktiv. Ma reggel meg semmi problemam nem volt, elrendeztem a varosaimat, atneztem mindent. Delelott mar sotet kepernyo fogadott, nem enged semmihez hozzaferni, nem tudok sem varost valtani/forumozni/levelet irni....szoval semmit nem enged a rendszer.

Erdekes modon a masik 2 vilagban a MÜ-n es az Alphan minden rendben, ott az eddig megszokott modon megy minden kifogastalanul lehet jatszani..

Szeretnem megkerdezni, hogy mi lehet ennek az oka es mit lehet csinalni annak erdekeben, hogy ujra belephessek az Achillesre es mukodjon is .

Tisztelet Support!

December 21.-en delelott nem tudtam belepni az Achillesre. Aznap este sikerult.
Most ugyanez a problema fennall, sotet mezo nem engedi a belepest...
A fent felsorolt javitas nem segit.
Segitseget kerek!

Tisztelettel
papillon
 

DeletedUser

Vendég
Engem egyik világba se enged be és a fent emlitett ellenőrzések sem engedik...
 
Fent