Miért kap aranyat?

DeletedUser10667

Vendég
Sziasztok!
Lenne egy fontos kérdésem:Az egyik haverom csak úgy kapja az aranyat.Nem fizet semmit.Most nemrég mondja hogy megint kapott 1000 aranyat.És ez már egy ideje igy megy.Ha valaki nem fizet miért kaphat aranyat?Ha kell neveket is emlitek mert az illetőnek több regisztrációja van és mindegyiken kapja az aranyat ingyen.Ez azért kicsit igazságtalanság ha engem kérdeztek.Ha van valami nyomos oka akkor megértem de mi az az ok?Kérlek világositsatok fel hogy lehet ilyen.Valami hibásodás esetleg.Köszönöm a megértést!
 

DeletedUser10430

Vendég
Szia!
Ennek az az oka, ha valaki egy hosszabb ideig nem aktív, vagy szabin van, azért, hogy visszatérjen 1000 aranyat ajánlanak neki.
Ha visszatér megkapja és felhasználhatja (kivétel: nem kereskedhet vele).
 

DeletedUser10667

Vendég
Igen.Erre gondoltam.Egyszer nem volt aktiv kb 10 napig mert nyaralt.Azóta aktiv.És akkor mindig mikor fogy el az aranya kap még 1000-et?
 

DeletedUser

Vendég
Fordulj az ügyfélszolgálathoz, ebben a játékosok nem tudnak neked segíteni.
 

DeletedUser10430

Vendég
A Szupport nem osztogatja csak úgy az aranyat. :confused:
Talán valami hack lehet a dologban. Régebben egy ismeretlen profil Fín küldözgette, jelentve volt, majd tiltást kapott. Majd újraregisztrált, majd megint....
Én is kaptam vagy 3-at. De inkább vírusnak tűnt.
 

Moira

Ex-CM
A support egyáltalán nem osztogat aranyat. Kizárólag előre meghirdetett versenyek győzteseinek adunk aranyat. Minden más esetben a központ keze van a dologban. Az inaktivitási aranyat automatikusan osztja ki a rendszer, de nem lehet újra és újra megkapni. Ezt a részt az automatika kezeli. Van másik mód is, ez a szerencse kérdése. Ugyanis naponta van néhány játékos, aki kap valamennyi aranyat. Ez a magyar ügyfélszolgálattól teljesen független. Úgy lehet elképzelni, hogy a marketing osztályon valaki megnyom egy gombot, hogy x személy kapjon y aranyat. A rendszer pedig kisorsolja azok közül, akik még nem kaptak, hogy kik legyenek ők. Ez teljesen véletlenszerű és senkinek semmi ráhatása nincs. Mondhatni ízelítőként kap néha egy-egy játékos ilyet. De bárkire kerülhet a sor.
 

DeletedUser8965

Vendég
Ezis csak nemferr játék elem................valaki kap,,valaki nem.......meglehet nézni, hányan is játszottak a LAMBDA szerveren ???és hányan játszanak mostanság.....ccc
 

DeletedUser9302

Vendég
Lambdát én is szerettem, és csodák csodája a Black sheep önerőből is felépítette a 7 világcsodát prémium nélkül, úgy, hogy előtte már az Octopus 4-et (legalább 4-et) teljesen felépített 10-es szintre.

Visszakanyarodva a témához, egyszer én is kaptam, egy ilyen kép jött be (elmentettem nem árt az óvatosság) :
ké.PNG
 

DeletedUser

Vendég
Ez annyira fair mint az advent event. Arannyal rendelkezőknek azaz tehetőseknek 100000000x előny, az alap játékos meg had karargassa az aproit.
Hisz csak aranyért lehet pörgetni akár egy pörgetés 30 mitologiai lény..

Ez ugy lenne fair ahogy más játékokban hogy az első pörgetés / nap mindenkinek ingyen és utána ha aznap ujra akar az akkor gold. és ezt napi szinten.
Ez megint csak a pénzeseknek áll a világ című dal.
 

DeletedUser11003

Vendég
Kérdés
Most ma 21:00:45-kor kaptam 500 aranyat.
Mobilról szoktam néha venni, de most nem tettem.
Közben 21-kor jött egy mail-em, hogy 1270 ft-ért vásároltam 500 aranyat.
Eddig sosem kaptam mail-t ha ténylegesen vásároltam mobilról hívással, vagy SMS-el.
Most kaptam, mikor nem vásároltam semmit.
Kérdés, most mi van??
Ez az összeg ráterhelődik e a mobilszámlámra, vagy progihiba?
Ha ráterhelődik most az egyszer, az se baj, mert nem halok bele, de ha a rendszer ezt minden nap megcsinálja, kicsit durcás lennék. Nagyon nem kellene napi 500 arany ennyiért.
 

DeletedUser8239

Vendég
Üdv az a helyzet hogy a mai nap többször próbáltam a bank kártyámmal 4 000 aranyat vásárolni.
Beírtam az adatokat hibátlanul és a végén azt írja ki hogy

Hitelkártya adataid nem tudtuk ellenőrizni.
Lehetséges, hogy technikai hiba lépett fel.


Kérjük, egy későbbi időpontban próbálja meg újra.

Akkor most pontosan mit tegyek ez ügyben?
 

Moira

Ex-CM
Kedves Játékosok!

Az lenne a kérésem, hogy konkrét esetekben mindig az ügyfélszolgálat fórumán keressetek meg minket, mivel ott tudunk adatokat egyeztetni, itt, a fórumon erre nincs lehetőség, így utána se tudunk járni a dolognak. Köszönöm szépen!

 
Fent